Київське жахіття в Лізі Чемпіонів. Барселона розбиває катастрофічне Динамо за один тайм. ВІДЕО

Хороший перший тайм не віщував біди

Склад

Рональд Куман до Києва привіз не всіх найсильніших гравців, але і в Мірчі Луческу були перед матчем Ліги Чемпіонів кадрові проблеми. Динамо очікувано зробило ставку на контргру, проте у стартовому складі не знайшлося міся тому, хто в такій грі демонструє себе якнайкраще – Владиславу Супрязі. Місце молодого форварда в основі зайняв Беньямін Верич, який був покликаний більше чіплятися за м’яч:

Пристойний перший тайм

Першу половину можна сміливо заносити в актив молоді Динамо. Українська команда більшість ігрового часу проводила в захисті, але саме господарі створили найнебезпечніші нагоди першої половини. Чого лише вартий епізод, в якому Буяльський з 6 метрів махнув повз м’яч після пасу Кенджори з флангу і маленького дотику від Вербича (який, мабуть, лише завадив).

Барса ж, крім пари ударів, нічим не запам’яталася в перші 45 хвилин гри.

Нахапали повний кошик по перерві

Другий тайм розпочався з ударів Динамо та гола Барселони. На 52 хвилині гості скористалися помилкою киян, коли Де Пена втратив позицію, а Караваєв викинувся на підстраховку, створивши зону для Брейтвейта. Нападник вільним простором скористався, зупинивши м’яч для Деста, який з кута воротарського пробив точно у кут воріт Бущана – 0:1.

Біда не прийшла одна і вже за 5 хвилин рахунок знову змінився на користь гостей. Подача з кутового завершилася помилкою Миколенка, який загубив Брейтвейта, а той з декількох десятків сантиметрів у порожній кут воріт Динамо поцілив – 0:2.

Динамо могло відповісти своїм забитим м’ячем досить швидко. Вербич класно розвернув суперника на фланзі, віддав на Буяльського, який в дотик пасом знайшов у штрафному майданчику Барси Де Пену. Уругваєць із вбивчої позиції пробив катастрофічно невдало.

Мірча Луческу кинув в бій Дениса Попова, щоби зменшити кількість результативних помилок в захисті, але не вийшло. Молодий оборонець підштовхнув Брейтвейта, за що арбітр резонно вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам постраждалий пенальті реалізував, пробивши точно у кут воріт Бущана – 0:3.

Добив безпорадне Динамо Грізманн. У компенсований до другого тайму час французький форвард залишився без нагляду у штрафному майданчику киян, отримав пас і потужним ударом змінив рахунок на табло Олімпійського на 0:4.

Розгром, якого могло не бути, знову вказує на помилки молодим гравцям Мірчі Луческу.

Цього вечора Динамо пощастило лише в одному – Ференцварош не створив сенсацію у Турині. Хлопці Реброва не втримали нічию на останніх секундах поєдинку з Ювентусом – 2:1.