Лайнсмен не розгледів офсайд Челсі через зачіску Вілліана

Скандальний епізод з метровим офсайдом у матчі Кардіфф — Челсі мав своє продовження. Джеймі Каррагер знайшов причину помилки арбітра.

Недільний матч Кардіффа та Челсі запам’ятався жахливою помилкою лайнсмена в епізоді з першим забитим м’ячем Аристократів на 84-й хвилині матчу (на той момент, Кардіфф вигравав 1:0). Вілліан подав з кутового, Алонсо переправив далі на Аспілікуету, який і забив головою. Гол Аспілікуети став переломним у поєдинку. Челсі зумів дотиснути валлійців на 91-й хвилині і вирвати перемогу зусиллями Лофтуса-Чіка.

Обурення усього Кардіффа можна описати реакцією головного тренера Ніла Уорнока.

Менеджер Кардіффа Ніл Ворнок, зокрема, заявив:

Англійська Прем’єр-Ліга — найкраща ліга у світі, але з найгіршими рефері у світі.

Сумнівів у тому, що Аспілікуета перебував у офсайді — немає.

Колишній гравець Ліверпуля, а нині експерт на Sky Sports Джеймі Каррагер розібрав цей момент у післяматчевій студії за допомогою віртуальної реальності і дійшов дуже несподіваного висновку:

Я симпатизую суддям, тому скажу, що майже неможливо було зафіксувати офсайд у цьому моменті. Лайнсмену повністю закрили огляд. Так, ми дивимося момент на стоп-кадрі і можемо рухатися, аби розгледіти офсайд. Але ж ви бачили, з якою швидкістю розвивалася ситуація. Як тут можна побачити офсайд?

Я говорив з главою суддівського комітету Англії Майком Райлі щодо того, наскільки це складний момент для суддів. Він сказав, що цей випадок був дійсно дуже складним.

Пишна зачіска Вілліана не дозволила боковому арбітру добре розледіти епізод у штрафному майданчику і зафіксувати стовідсотковий офсайд у Аспілікуети.