Лаціо – Динамо. Є гра = є результат.

Перша дуель Лаціо та Динамо подарувала справжній букет емоцій.

Олександр Хацкевич вирішив здивувати опонента і зробив не один, а одразу декілька сюрпризів в основному складі. На лавці для запасних залишилися лідери киян в останніх матчах: Мораєс, Хачеріді, Гонсалес. Натомість в основі вийшли Бєсєдін, Бурда, Морозюк. Окремо слід відзначити тактичну зміну, при якій Гармаш опустився в опорну зону, а його місце під нападником зайняв юний Микола Шапаренко, якому Хацкевич довіряє атакувальні дії в скрутний момент (вихід на поле в матчі проти Зорі при рахунку 0:1).

Одинадцять гладіаторів FC Dynamo Kyiv⚔️🔥Олександр Хацкевич визначився з основними бійцями на матч з Лаціо⚡Сюрприз на сюрпризі❓

Опубліковано FootballHub 8 березень 2018 р.

Лаціо почав матч звично для себе – з великою активністю. Ця активність призвела до серії безрезультатних кутових і одного гострий удару у виконанні Андерсона, який пробив повз ближню дев’ятку. Другий тривожний дзвінок пролунав за 10 хвилин, коли Гармаш обрізався в центрі поля і тільки секундна незграбність Іммобіле завадила форварду Лаціо вийти на побачення з Бойком. Високий пресинг господарів раз по раз призводив до помилок динамівців. Першу справжню контратаку Динамо створило лише на 36 хвилині. Циганков протягнув м’яч через пів поля відпасував на Шапаренка, а той далі на Морозюка. Передача капітана не знайшла адресата, а нагода була перспективною – вихід три в чотири був у киян. Ця нагода вирівняла шальки терезів на футбольному полі і до завершення першого тайму вже підопічні Хацкевича більше володіли ініціативою.

Початок другого тайму був шаленим. 1 удар в площину воріт на двох за перший тайм, а за перші 10 хвилин другого одразу 2 голи! Відкрили рахунок саме динамівці, але дуже швидко пропустили. Спочатку Циганков скористався хорошим пасом Бєсєдіна і п’ятою із меж воротарського майданчика відправив круглого в сітку. Радість від голу українця тривала не довго.

фото Getty Images

За 3 хвилини своїм голом відповів Іммобіле, якого не втримав Кадар (весь перший тайм з Чіро грав Бурда). Головний бомбардир орлів отримав передачу від найгострішого гравця господарів цього вечора – Андерсона – і пробив в дальній кут. Саме бразилець став злим генієм Динамо і вже за 8 хвилин вивів Лаціо вперед. І знову його звязка з Іммобіле. Італієць – віддав, бразилець – забив. Помилки Динамо в центрі поля лаціале,  в другому таймі, не пробачали.

Динамо не знітилося після пропущених голів і пішло в атаку. Мав супернагоду Піварич, але «одноногість» підвела хорвата і тому не вдалося переграти Стракошу.

Хацкевич змінив молодого Шапаренка і випустив другого нападника. Ва-банк тренера приніс результат. Дальній удар Мораєса був сильним і влучним, а головне – неочікуваним для Стракоші, який не мав шансів витягнути удар динамівця.

Іммобіле міг принести перемогу Лаціо, але удар форварда (на 6 компенсованій хвилині з чотирьох) прийшовся в стійку воріт Бойка. Далі був фінальний свисток та черговий випадок жахливої дисципліни від Гармаша, який розмовами заробив червону картку у арбітра. Денис точно не зіграв би в матчі-відповіді (перебір жовтих карток), але тепер може пропустити і більше, ніжодин поєдинок.

Нічия, що за грою і результатом дає надію на світле майбутнє Динамо у Лізі Європи.