Домашня сторінка Актуально Лаціо повертається в зону Ліги Чемпіонів

Лаціо повертається в зону Ліги Чемпіонів

1 min read
0
1,144

Римський Лаціо веде відчайдушну боротьбу із сусідами з Роми за третє місце Серії А і путівку до Ліги Чемпіонів. Цього туру лаціале гостювали у Сассуоло, безвиграшна серія якого складала 8 матчів і налічувала 3 нічиї та 5 поразок. Але, що найцікавіше, останню свою перемогу господарі здобули вдома над Інтером.

Така інформація мала б насторожити Лаціо і впевнити римлян в тому, що Сассуоло непоступливий у домашніх матчах з лідерами. Та вже на 7-й хвилині Мілінкович-Савич скористався передачею Андерсона та завдав гарматного удару в дальній верхній кут воріт господарів. В середині тайму справи Сассуоло стали зовсім кепські.

Гості заробили пенальті, який не дуже переконливо, але реалізував Іммобіле. Для Чіро цей гол став вже 23-м в сезоні і нападник Лаціо заслужено очолює список бомбардирів Серії А.

Другий тайм для Сассуоло розпочався не краще першого. Спочатку Мілінкович-Савич оформив дубль і довів рахунок до розгромного. А згодом Беррарді за грубий фол отримав пряме вилучення. До честі господарів вони навіть вдесятьох спробували бодай скоротити відставання в рахунку. До того ж, у меншості Сассуоло грав не довго. На 62-й хвилині Марушич штовхнув суперника і зрівняв склади, залишивши поле. Двічі в гру вступав голкіпер Лаціо Стракоша. В підсумку римляни втримали своїх ворота сухими і здобули переконливу перемогу 3:0.

Тепер Лаціо має в своєму активі 52 очки і посідає проміжну третю сходинку. У головного опонента – Роми – на 2 очка менше і матч у запасі.