Лавина перемог. Ман Сіті без шансів переграє Боруссію Менхенгладбах. ВІДЕО

Кривдника Шахтаря по групі Ліги чемпіонів декласували в Угорщині

Олександр Зінченко отримав від Пепа Гвардіоли відпочинок, тому місце гравця збірної України в основі Ман Сіті на виїзний поєдинок з Боруссією Менхенгладбах зайняв Канселу.

Англійський гранд набрав чудову форму, яка дозволяє вболівальникам манчестерців думати про чемпіонство в АПЛ. Проте у Лізі чемпіонів не можна ловити ґав, бо недбалість в одному матчі може зруйнувати всю роботу, яку було виконано раніше.

Гості звично для себе взяли м’яч під контроль, що дозволило повністю задушити німецький колектив у першій половині. Нуль ударів, нуль кутових і майже вдвічі менше передач – вагома причина успішного результату дій підопічних Гвардіоли у першій половині матчу.

Ідеальний перший тайм своїм ударом на 29 хвилині закріпив Бернарду Сілва. За Сіті зіграла португальська зв’язка: Канселу подав, а Сілва головою пробив точно у дальній кут воріт Зоммера – 0:1!

Після перерви міг покарати за помилку номінальних господарів поля Жезус. Бразилець перехопив м’яч після пасу Бенсебаїні, вийшов віч-на-віч із Зоммером, але затягнув з ударом, чим дав шанс Ельведі заблокувати постріл нападника містян.

Виправився форвард номінальних гостей на 65 хвилині. Канселу закинув на дальню стійку на Сілву (гол з першого тайму нічого не навчив німецький колектив), португалець скинув у воротарський майданчик на Жезуса, який у боротьбі з захисником пробив у сітку воріт Боруссії – 0:2!

Більше голів команди у цьому матчі не забили, а це значить, що перед матчем-відповіддю команда Гвардіоли у дуже комфортному становищі.