Ледь не впустили перемогу! Вест Гем Ярмоленка витримав божевільний камбек суперника. ВІДЕО

У 21-му турі АПЛ Вест Гем Андрія Ярмоленка на виїзді грав з Кристал Пелес. Сам українець увесь поєдинок провів на лаві для запасних.

На початку зустрічі підопічні Патріка Вієра активно напосіли на ворота Вест Гема, але забити їм так і не вдавалося.

Та вже у середині першого тайму молотобійці шокували господарів двома швидкими голами. Спочатку на 22-й хвилині Антоніо ударом у дотик замкнув розкішну подачу до воротарської зони від Бенрахма – 0:1.

А ще за декілька хвилини Лансіні технічно прибрав гравця Кристал Пелес у штрафному майданчику і злету вколотив м’яч під поперечку – 0:2.

Ледь не відквитали один гол господарі на 32-й хвилині. Одсонн Едуар стріляв з меж штрафного майданчика, але м'яч влучив у поперечку воріт Вест Гема і вилетів в поле.

Під завісу першого тайму команда Девіда Моєса отримала можливість пробити пенальті. М’яч влучив у руку капітану Кристал Пелес Мілівоєвичу в штрафному майданчику і головний арбітр зустрічі  після ретельного перегляду відеоповтору вказав на позначку. За одинадцятиметровий удар взявся Лансіні, який точним, сильним ударом відправив м’яч у кут воріт – 0:3.

Протягом усього футболісти Кристал Пелес намагалися забити і їм вдалося це зробити аж на 83-й хвилині. Одсонн Едуар у воротарському майданчику замкнув подачу від партнера по команді – 1:3.

На 90-й хвилині Кристал Пелес забив вдруге. Олісе прямим ударом зі штрафного відправив м’яч     у кут воріт Лукаша Фабіанського – 2:3.

На останніх секундах зустрічі Матета майже з лінії воротарської зони пробивав через себе і м’яч пролетів поруч зі стійкою. Але відігратися Кристал Пелес так і не встиг.

Вест Гем здобуває перемогу з рахунком 3:2 і набирає 34 очки в чемпіонаті Англії.Наразі молотобійці займають 5-ту сходинку.