Домашня сторінка Актуально Ледве не знепритомнів на тренуванні. Футболісту Динамо заборонили грати до кінця року

Ледве не знепритомнів на тренуванні. Футболісту Динамо заборонили грати до кінця року

3 читачів онлайн
1
29,741

Ось тобі і маєш…

Півзахисник Динамо Міккель Дуелунд в інтерв’ю TV 2 SPORT розповів, як на його організм вплинув COVID-19 і коли він зможе знову повноцінно повернутися до гри:

У мене запаморочилася голова на тренуванні, коли я щойно повернувся після коронавірусу. Стало дуже погано, і я мало не знепритомнів. Такого ніколи не було раніше. Я дуже злякався.

Моє тіло просто не функціонувало нормально, і це страшне відчуття. Просто всередині мене було щось таке, що змушувало мій організм взагалі не працювати. Це насправді дивно, коли раптом не можеш пройти кілька сходів, не збивши дихання.

Зараз все набагато покращилось, але моє тіло не може працювати так, як того вимагає топ-футбол. Лікарі переживали за мене і заборонили грати до кінця 2020 року.

Ризик утворення тромбів зник. Але проблема полягає в тому, що печінка не виробляє речовин, які потрібні моєму організму, щоб мати можливість тренуватися і відновлюватися. Гарна новина у тому, що найгірше вже позаду, і з п’ятниці мені знову можна потроху тренуватися, проте без будь-якої інтенсивності чи навантаження.

Зараз я приймаю ліки. Моєму організму потрібен спокій, щоби відновитися і прийти в норму. Лікарі кажуть, що я буду готовий на 100 відсотків в середині січня.

Фото Динамо Київ

Нагадаємо, що до кінця року в Динамо вже вилетів один гравець – Віталій Буяльський. У півзахисника перелом ребра, яке він отримав на тренуванні. Також цього року вже не зіграє Олександр Тимчик, який все ще відновлюється після травми.

Читайте також: Забив Реалу, а тепер піде? Гравець Шахтаря розповів, де хоче продовжити кар’єру та Спалах коронавірусу. У клубі УПЛ величезні кадрові проблеми

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Максимум користі та черговий гол. Яремчук вириває нічию для Гента

Роман Яремчук виручив команду …