Ледве заштовхнули! Зоря з величезними труднощами перемагає аутсайдера УПЛ. ВІДЕО

У 17-му турі чемпіонату України Зоря у Запоріжжі на Славутич Арені приймала Інгулець.

На цю зустрічі луганці мали декілька втрат. Через невеличкі проблеми зі здоров'ям не міг зіграти Хомченовський. У Назарини теж травма, а Сайядманеш пропускав цей поєдинок через перебір жовтих карток.

Перший яскравий момент у матчі створила Зоря вже на 5-й хвилині. Громов наважився на удар з дальньої відстані і голкіпер Інгульця Шуст в ефектному стрибку дістав м’яч з кута воріт.

Луганцям було важко пройти захисні редути Інгульця, тому підопічні Віктора Скрипника вдавалися саме до дальніх ударів. Так, усередині тайму дуже непогано з-за меж штрафного майданчика стріляв Цвек – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Утім, протягом першої половини зустрічі нагод було вкрай мало. Перш за все, завдяки захисній грі Інгульця, якій луганці нічого не могли протиставити. Свої моменти команда з Петрового намагалася знайти в контратаках та на стандартах. Але не виходило.

На 60-й хвилині гравці Інгульця нарешті дочекалися своєї нагоди. Підопічні Сергія Лавриненка розігнали швидку контратаку і Коваленко вивів Козака віч-на-віч із Мацапурою. Півзахисник Інгульця трохи поспішив і з убивчої відстані пробив у дотик повз ворота.

І вже у наступній атаці луганці покарали суперника за невикористану нагоду. Після подачі з кутового Фаворов, який опинився сам на дальній стійці, завдав удару головою з близької відстані. Шуст відбив перед собою. Утім, першим на добиванні опинився саме захисник Зорі, який вже заштовхнув м’яч у сітку воріт – 1:0.

Майже одразу міг зрівнювати рахунок Гопей. Але нігерійський нападник з меж штрафного майданчика зарядив вище воріт. Уже на останніх хвилинах зустрічі Булеца змарнував гольовий момент. Орендований у Динамо гравець із декількох метрів не влучив у площину воріт.

Тож, 1:0 – після цієї зустрічі Зоря набирає 35 очок і поки що виходить на третю сходинку в УПЛ. Дніпро-1 свій матч 17-го туру гратиме в понеділок 6-го грудня з Чорноморцем. Інгулець 15-й і має 10 очок.