Леганес – Реал. Команда Зідана знову втратила очки. ВІДЕО

Леганес вдома зіграв унічию з мадридським Реалом. У Примері для команди Пеллегріно це історичне досягнення, адже Огірки вперше здобули одне очко у матчі з Реалом у чемпіонаті Іспанії. Українці Андрій Лунін та Василь Кравець до заявки на поєдинок не потрапили.

Наприкінці першого тайму відзначилися підопічні Пеллегріно: Джонатан Сілва одним дотиком переправив м’яч у сітку. У другій половині зустрічі Реал зумів відігратися зусиллями Каріма Бензема. Зінедін Зідан зробив ставку на Бейла – валлієць вийшов на останні 10 хвилин і мав принести перемогу Вершковим.

Але за 12 хвилин на полі Бейл зробив лише 4 дотики до м’яча! Більше того, господарі забили ще раз. Щоправда, Ен-Несірі зробив це з офсайду. Тож, у підсумку 1:1. Реал Зідана втратив очки у матчі із середняком Примери. Дивись усе на відео…