Ще один футбольний тиждень позаду. Традиційно не обійшлось без яскравих спалахів від наших #Legioneros. Хоч не всі чемпіонати повернулись із зимової перерви, та ми маємо про що поговорити. Найбільш насиченою на події виявилась Бельгія.

Німеччина

Гольова засуха у наших співвітчизників в Німеччині. Коноплянка вийшов у стартовому складі на матч із Штутгартом, Ярмоленко відіграв лише заключну частину матчу і відзначився передостаннім результативним пасом. Але старань Андрія було недостатньо для перемоги. Боруссія розійшлась миром із Фрайбургом, а Шальке Коноплянки переміг швабів.

Греція

Шахов, Селін та Будник – українське тріо, яке із туру в тур регулярно отримує ігрову практику. Але на цьому їхня синхронність закінчується. Оскільки, по-перше, усі зіграли різну кількість часу, а по-друге, результати їхніх команд кардинально різняться. Якщо ж говорити про турнірне розташування, то найкраща позиція у Шахова та його АЕКа. Екс-дніпрянин на чолі турнірної таблиці. Цікаво, що ПАОК вийшов на перше місце не в останню чергу завдяки Селіну, який у складі Астераса відібрав очки в Олімпіакоса.

Бельгія

Ліга Жюпіле – епіцентр легіонерської активності минулого тижня. 2 голи та асист – доробок українців. Не часто за весь вікенд ми можемо побачити таку результативність, а тут це все тільки в одному чемпіонаті. Справедливості заради зауважимо, що бельгійці провели 2 тури минулого тижня. Не обійшлось і без українського протистояння. Сент-Трюйден Безуса і Генк Малиновського зійшлись в очному поєдинку. Сильнішого не виявили, але дуже яскравим голом зі штрафного відзначився Малиновський. Також результативними діями відзначались Яремчук і Безус.

Туреччина

Дебютував в складі Кайсериспора Артем Кравець, але перший матч для українця виявився не дуже тривалим. Лише 1 хвилину провів на полі екс-нападник Динамо. Ще одна вагома подія туру в Туреччині – гол Селезньова. Євген на останніх хвилинах врятував Акхісар від поразки.

Іспанія

Василь Кравець в останніх турах отримав регулярне місце в стартовому складі Луго. Українець знову зіграв повний матч. Інший український іспанець – Роман Зозуля теж розпочав матч разом із стартовим свистком. Та цього разу Роман промовчав, але його Альбасете здобув впевнену перемогу над Алькорконом 2:0.

Знову опади в Лондоні. Ворскла програє, але забиває

Полтавці розпочинали груповий етап Ліги Європи гостьовим матчем проти головного фаворита с…