Цей тур для наших #Legioneros не був надто вдалим. Більше того третина співвітчизників взагалі не потрапила до складів своїх комнад. Зовсім без ігрових хвилин залишились наші в Хорватії. Відповідно і результативними діями українці не надто тішили. Забитим м’ячем відзначився лише Тарас Романчук у складі польської Ягеллонії.

Німеччина

Євген Коноплянка у другому турі поспіль отримує трохи більше 20 хвилин на полі. Цього разу Шальке нашого вінгера з аналогічним минулому туру рахунком 2:0 переміг Майнц. Андрій Ярмоленко просидів весь матч на лаві запасних. А його Боруссія втратила перемогу в матчі із Айнтрахтом. Шершні мали перевагу у 2 м’ячі, але в підсумку розписали 2:2.

Греція

Нарешті повернувся на поле після травми Євген Селін. Однак все ще в лазареті АЕКа Дмитро Чигринський. Грецький вікенд для наших футболістів виявився ігровим. Лише травмований Чигро лишився поза грою. Синхронно усі клуби українців програли із однаковим рахунком – 0:1.

Чехія

Руслан Ротань знову пропускав матч Спарти. Відсутність основного гравця центру поля чехів позначилась негативно на результаті команди. Спарта вдома поступилась Словану 1:2. Завдяки цій перемозі Слован наблизився до команди Соболя і Ротаня на відстань двох пунктів. Спарта залишається другою.

Бельгія

В Бельгії, на жаль, традиційно поза грою залишились Лучкевич та Макаренко. Загалом з українських бельгійців лише троє грали цього туру. Відбулось також і легіонерське протистояння. Гент Яремчука зіграв в нічию із Кортрейком Будківського і Макаренка. Якщо говорити про турнірну ситуацію команд, то найкращі справи поки що у Сент-Трюйдена Романа Безуса. Команда екс-дніпрянина перебуває на третій сходинці. Стандарт і Генк наших Лучкевича та Малиновського йдуть нога в ногу на 9-й та 10-й позиціях. Яремчук із Гентом 12-й, Будківський, Макаренко і Кортрейк – 13-ті.

Польща

В Екстраклясі продовжує приємно дивувати Тарас Романчук. Минулого туру він віддав асист, а цими вихідними відзначився голом. Щоправда, його м’яч не допоміг Ягеллонії не програти. В підсумку команда українців була розбита 1:4 Аркою. Результативними вийшли матчі інших #Legioneros. Володимимр Костевич і його Лех зіграли в бойову нічию із Лехією 3:3. Оборонець відіграв усі 90 хвилин. З таким же рахунком закінчився матч ще одного українського захисника в Польщі. Гурнік Шевелюхіна поділив очки з Короною.

Болгарія

На золотих пісках Лудогорець прямує до чергового золота внутрішньої першості. В матчі чергового туру Пластун і команда розгромили Етар з рахунком 4:0. Лудогорець завдяки своїй перемозі і втраті очок ЦСКА закірпився на першій сходинці та збільшив перевагу над переслідувачем до 5 очок.

Азербайджан

Ще одне українське протистояння тепер у Азербайджані. Габала та Карабах вирішували хто сильніший. Перемогу здобули підопічні Романа Григорчука. Габала з Безотосним та Вернидубом мінімально перемогла представника Азербайджану у Лізі Чемпіонів.

Туреччина

В Туреччині стабільно солідну ігрову практику мають Селезньов, Рибка, Кучер і Рибалка. Якраз усі четверо і виходили в складах своїх команд цього туру. Дещо знизив свої асистентські темпи пізахисник Сіваспора. Не часто забиває і Євген Селезньов, та на відміну від перших турів він повернувся до старту Карабюкспора.

Іспанія

Нікого не здивував вихід Романа Зозулі за Альбасете із стартових хвилин. По-перше українець є чи не головною зіркою цієї команди. Принаймні, за трансферною вартістю так точно. По-друге, ще минулого тижня вболівальники визнали Зозулю найкращим футболістом вересня. Роман провів на полі усі 90 хвилин проти Леонеси. Матч закінчився без голів, а екс-нападник Дніпра відзначився лише попередженням.

Завантажити більше в Тема дня

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жеребкування 1/8 Ліги Чемпіонів

Усі пари 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. The round of 16 #UCLdraw has been made 😍 Backing your …