Legioneros. Подвиги українців в Бельгії

Європейські чемпіонати повертаються після зимової перерви, тому якраз час для повернення нашої рубрики #Legioneros. Зимове трансферне вікно не обійшлосьбез поповнення рядів наших легіонерів. Український чемпіонат покинули Хобленко, Богданов та Кравець. Перші двоє поїхалидо Польщі, а нападник Динамо перейшов до турецької Суперліги. Європейський тиждень не минув без результативних дій наших легіонерів.

Німеччина

Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко розпочали матчі цього туру на лаві запасних. На відміну від Коно вінгер Боруссії отримав декілька хвилин ігрового часу. Екс-гравець Динамо з’явився на полі за 5 хвилин до закінчення матчу і просто не встиг допомогти команді вирвати перемогу. Шершні розписали нічию 1:1 із Гертою.

Греція

Грецький чемпіонат в самому розпалі. 3 із 5 українських еллінів зіграли в складах своїх команд. ПАОК Шахова розгромив Аполлон 3:0, але Євген провів на полі тільки 4 хвилини. Значно більше часу на полі отримали Чигринський і Будник. Дмитро є одним із лідерів команди, та готується до зустрічі із Динамо в плей-оф Ліги Європи.

Бельгія

Найспекотніше цього тижня було в Бельгії. Роман Яремчук двічі вжалив Локерен і доклався до загальної розгромної перемоги 3:0. Із знаком мінсу відзначився Руслан Малиновський. Хавбек Генка достроково покинув поле. На 53-й хвилині українця було вилучено, а його команда в підсумку мінімально програла Андерлехту.

Туреччина

Євген Селезньов дебютував в турецькій Суперлізі у складі Акхісара. Команда екс-дніпрянина зустрічалась із Сівасспором Сергія Рибалки. Суперники не змогли виявити сильнішого і гра закінчилась без результативних дій з боку українців. В складі Карабюкспору усі 90 хвилин зіграли вже екс-партнери Євгена Селезньова – Рибка і Блізниченко. Цікаво, що останній в прямому розумінні замінив нападника збірної України. Блізниченко увесь матч грав на позиції центрфорварда.

Іспанія

#Legioneros в Сегунді теж потішили результативними діями. Але цього разу це не Роман Зозуля. Нападник Альбасете теж цього туру опинився серед стартових одинадцяти, однак асист на свій рахунок записав Василь Кравець. Захисник Луго став одним із авторів другого голу своєї команди. Кравець із командою перемогли 3:1, а останній гол на свій рахунок записав Хуан Карлос – голкіпер Луго.