Legioneros. Результативна перестрілка в Польщі

2 читачів онлайн
0
156

Календарний рік наближається до свого завершення, але це ніяк не стосується нашої рубрики, адже чимало чемпіонатів продовжуватимуться без тривалих перерв. Минулий вікенд для наших #Legioneros пройшов результативно, але не для всіх і не всюди. Найгарячіше цими вихідними було у Польщі.

Німеччина

В Німеччині українці на двох набрали 4 очки. Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі на гру проти Айнтрахта і провів на полі 68 хвилин. Резкльтативними діями за цей час українець відзначитись не зміг. Інший наш співвітчизник – Андрій Ярмоленко теж має регулярну ігрову практику. Цього туру його Боруссія здобула вольову перемогу над Хоффенхаймом. Однак екс-динамівець став свідком переможного голу вже із лави для запасних.

Греція

Дмитро Чигринський відновився після травми і одразу повернув собі місце в основному складі АЕКа. Вже не перший тур поспіль українець проводить на полі усі 90 хвилин. Цього разу його команда розписала нульову нічию із Аполлоном. Серед інших грецьких українців ігровий час отримав лише Євген Шахов, але і той зіграв всього 4 хвилини.

Хорватія

Дмитро Льопа пропускав матч свого Осієка, який зустрічався з Істрою іншого українця – Івана Матяжа. Матяж на відміну від опонента відіграв увесь матч і допоміг команді в меншості втримати нічию 1:1. Після 20 турів Осієк веде боротьбу за зону єврокубків і перебуває на третьому місці, а Істра перебуває за крок від зони вильоту.

Бельгія

Потенційно українське протистояння повинне було відбутись у грі між Стандардом та Гентом. Але Роман Яремчук просидів всю гру в запасі, а Валерій Лучкевич вийшов лише нак декілька заключних хвилин. Макаренко та Малиновський є незмінними футболістами в своїх командах і цей тур був для них вдалим. Руслан із Генком зіграв у нічию проти Шарлеруа, а Євген разом із Кортрейком переміг Мехелен.

Польща

Тільки 3 із 7 – ігровий доробок наших #Legioneros у Екстраклясі. Більшість футболістів так і не потрапила до складів своїх команд. Але ті хто зіграв зробили це якнайкраще. Лєх та Термаліка зійшлись цього туру в очному двобої, а це означає ще одне українське протистояння. Костевич віддав гольову передачу, а Путівцев відповів забитим м’ячем. В підсумку команда екс-карпатівця виявилась сильнішою, 3:1. Не відзначався голами та асистами Дитятьєв, але його Краковія розгромила Гурнік 4:0, а Олексій зіграв 90 хвилин.

Болгарія

Ігор Пластун і його Лудогорець тримають лідерство в чемпіонаті Болгарії. Українець і КО цього вікенду перемогли команду другої сімки – Пірін, 2:0. Але розслабитись чемпіонам не дозволяє ЦСКА. Армійці відстають лише на 1 очко і справно здобувають перемоги в своїх матчах.

Туреччина

Найбільш чисельний загін українців в турецькому Карабюкспорі в унісон залишився поза грою. Тільки Сергій Рибалка потішив наявністюсвого ігрового часу. Українець вийшов на поле в дебюті другого тайму, а його Сівасспор зіграв у нічию 1:1 із Аланьяспором.

Іспанія

Роман Зозуля вкотре став гравцем місяця в Альбасете. Українець із величезним гандикапом виграв вболівальницьке голосування на офіційному сайті клубу. Цього туру українець так само вийшов на поле із перших хвилин. Та на відміну від попередніх матчів Роман перервав свою результативну серію. Гра проти Сарагоси закінчилась без забитих м’ячів.