Минув ще одни тур для наших #Legioneros. Тиждень видався дуже насичений і результативний. В багатьох країнах були зіграні матчі національних кубків. Цього разу обмаль ігрової практики отримали українці в Греції. Але в інших лігах наші співвітчизники демонстрували хорошу результативність. Розпочнемо огляд ігрових досягнень нашого футбольного легіону із кубкових матчів.

Німеччина

Роззабивався у Боруссії Андрій Ярмоленко. Цього туру українець знову відзначився голом. Та, на жаль, дортмундці свій матч програли і втратили першу сходинку у Бундеслізі. Гірші справи у Євгена Коноплянки, хоч його команда не поступилась, та сам футболіст зіткнувся із проблемами. Шквал критики звалився на екс-гравця Дніпра через непереконливі виступи в останніх матчах. Цими вихідними Коно вийшов лише на заключні хвилини гри.

Греція

Могло цього туру відбутись українське протистояння у грецькій Супер Лізі, але Євген Шахов просидів весь матч в запасі ПАОКа. Українцю протистояв Астерас Селіна. Лівий оборонець провів усі 90 хвилин, але команда екс-дніпрянина виявилась сильнішою 2:0. До речі, Євген був єдиним серед наших легіонерів хто отримав час на полі цього вікенду.

Чехія

Руслан Ротань зіграв повний матч посеред тижня в якому Славія перемогла клуб Височина 3:1. Тому матч внутрішньої першості півзахисник пропускав. Протилежна ситуація у Едуарда Соболя. Оборонець не грав у кубку, але допоміг своїй команді здобути перемогу в чемпіонаті.

Хорватія

Чи не вперше в сезоні Іван Матяж не зіграв жодної хвилини за Істру. Його команда розписала нічию і продовжує відчайдушно боротись за виживання. В свою чергу Дмитро Льопа і його Осієк святкували перемогу і вийшли на другу сходинку чемпіонату, попереду лише загребське Динамо.

Бельгія

В Лізі Жюпіле було зіграно відразу два тури. Дехто з українців виходив в обох матчах, а Роман Безус і Євген Макаренко не грали в жодному. Голами відзначились Будківський та Малиновський. Особливо шедевральним видався гол футболіста Генка. Руслан виконував штрафний удар практично від бокової лінії і відправив м’яч за комірець голікіперу. В складі Стандарту почав виходити на поле Лучкевич. Але такими темпами 90 хвилин часу він набере під кінець кар’єри. В двох матчах Валерій зіграв сумарно 13 хвилин.

Польща

Ще одна дуель українців відбулась тепер у сусідній Польщі. Вісла Дениса Баланюка грала проти Лєха Володимира Костевича. Сильнішою команди так і не виявили – 1:1. В нічию закінчився матч за участю ще одного нашого легіонера – Артема Путівцева. Дещо успішнішими були Романчук і його Ягеллонія. Цього разу Тарас не забивав і не асистував, але його команда перемогла.

Болгарія

Не зменшує шалений і переможний темп Лудогорець. На цей раз переможеним залишився відомий в Болгарії клуб Левскі. Завдяки перемозі Лудогорець збільшив свою перевагу над тим таки Левскі, який йшов третім у турнірній таблиці. Команда Пластуна продовжує лідирувати і має +5 очок переваги над ЦСКА.

Азербайджан

Знову поза справами залишився Антон Каніболоцький. Голкіпер не потрапив навіт до заявки своєї команди на гру. Кардинально протилежні справи у Безотосного та Вернидуба. Український дует є незамінним у Габалі. Та цього разу наші співвітчизники не допомгли команді врятуватись від поразки.

Туреччина

В Туреччині українці традиційно грають багато. Виключенням із цього правила є Денис Бойко. Карабюкспор Рибки, Блізниченка і Селезньова на вихідних грав проти Сівасспора Рибалки. Турецьке міні-класичне. Гору взяла команда динамівця. Сівасспор мінімально переміг 1:0. Приємно, що в цьому матчі на полі перебувало 4 українці одночасно.

Іспанія

В другому турі поспіль поза грою залишається Василь Кравець. Його Луго переміг Хімнастик 1:0 і вийшов на першу сходинку в Сегунді. Роман Зозуля регулярно грає у складі Альбасете, але його команда балансує на грані зони вильоту.

Білорусь

Найцікавіше і найрезультативніше було у сусідній Білорусі. На трьох наші #Legioneros забили 2 голи та віддали 4 гольові передачі. Забитими м’ячами відзначались Хльобас і Нойок за Мінське Динамо, а гольовим пасом своїй команді допоміг Артем Мілевський.