Наші #Legioneros не перестають дивувати. З кожним наступним тижнем голів та асистів стає все більше. Червоні картки, голи, асисти – усе це серед напрацювань наших за кордоном. Нажаль, маємо і не надто гарні новини: на декілька тижнів вилетів через травму Андрій Ярмоленко.

Німеччина

Лише за діями Євгена Коноплянки минулого вікенду могли спостерігати вболівальники. Адже вінгер Боруссії через вже зазначені причини не брав участі в матчі своєї команди проти Кельна. Натомість Коноплянка вийшов із перших хвилин, та вперше із серпня відзначився голом. Щоправда цей м’яч так і не допоміг його команді взяти очки.

Греція

Жоден із українських легіонерів не залишився без ігрової практики в Греції. Відзначимо також і те, що усі наші співвітчизники розпочинали матчі у стартовому складі. Найбільше відзначились Чигринський і Будник. Захисник АЕКа забив у ворота чемпіонів ліги, а нападник Ламії заробив вилучення.

Бельгія

Одне із українськийх протистоянь цього тижня припало на Бельгію. Сент-Трюйден Безуса з’ясовував стосунки із Кортрейком Макаренка. Обидва наші гравці були серед присутніх на полі, а сильнішою виявилась команда екс-захисника Динамо. Варто звернути увагу на те, що нарешті був заграний Стандардом Валерій Лучкевич. Півзахисник вийшов на заключні хвилини у грі Кубка Бельгії.

Туреччина

Сергій Рибалка – MVP серед турецьких #Legioneros. Українець відзначився результативним пасом у грі проти Галатасараю, та потрапив до символічної збірної туру. Визначною подією став дебют екс-захисника Олімпіка Антона Кравченка в складі Карабюкспору. Кучер та Селезньов на відміну від інших зіграли по два матчі. Справа в тому, що Акхісар та Кайсериспор посеред тижня проводили кубкові матчі.

Іспанія

Роман Зозуля та Василь Кравець зійшлись один проти одного на футбольному полі. Їхні команди звели матч до нічиєї 1:1, а екс-форвард Дніпра записав до свого активу гольову передачу.