Легка прогулянка в 1/8. Манчестер Сіті з Зінченком не помічає кризову Боруссію М. ВІДЕО

Містяни через карантинні обмеження домашній матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проводили у Будапешті. Після перемоги у першій зустрічі 2:0, і зважаючи на затяжну смугу невдач Гладбаха (серія з 6 поспіль поразок в усіх турнірах), особливої інтриги у поєдинку не очікували. Що й казати, коли коефіцієнти на перемогу гостей оцінювалися у непристойну цифру 12.

Олександр Зінченко, як і у першій зустрічі 1/8 фіналу, зі старту залишився на лавці для запасних.

Перший тайм

Але героїв у Манчестер Сіті не бракує і без українця. Спершу Канселу черпачком вивів віч-на-віч Фодена, але м’яч після несильного удару хавбека у торкання на кутовий перевів Зоммер. А вже на 13-тій хвилині швейцарець був безсилим – Де Брюйне не залишив шансів воротареві Боруссії фантастичним ударом лівою під поперечку – 1:0.

За кілька хвилин Гвардіола із захопленням на обличчі оцінив класну атаку своїх підопічних і третій гол цього сезону в ЛЧ Гюндогана. Фоден протягнув м’яч через центр поля та ідеально віддав партнеру – Гюндоган другим торканням пробив повз Зоммера під дальню стійку. 2:0 до 20-тої хвилини. Боруссія легко втрачала м’яч через високий пресинг манчестерців і не мала бодай наближених до небезпеки моментів. На противагу тому ж Гюндогану, якому після чудового пасу Мареза ледь-ледь не вдалося оформити дубль до перерви.

Передача Тюрама на Емболо на 41-ій хвилині створила єдину у першому таймі справжню загрозу біля воріт Едерсона. Та Емболо з-під оборонця пробив повз дальню стійку.

Другий тайм

У середині другого тайму Гвардіола випустив на поле Зінченка на місце Канселу ближче до центра поля і Фернандіньйо. Саме бразилець майже миттєво вивів Мареза на ударну позицію, але  Зоммер засейвив. Алжирець мав ще кілька забійних моментів аж до фінального свистка, та не зрослося. Взагалі, Сіті, здавалося, знічев’я грався із суперником: одразу відбирали, тримали м’яч і без супротиву розігрували на чужій частині поля. Спроби гостей обмежувалися несміливими спробами комбінування і дальніми ударами – Вольф спробував здалеку зарядити під поперечку, та пробив вище. Траоре взагалі не вдалося нормально обробити м’яч у вигідній, з огляду на розвиток подій, ситуації. Тож, дуже комфортні 2:0 в обох поєдинках залишають Боруссію за бортом турніру.

Ман Сіті приєднується до інших чвертьфіналістів Ліги Чемпіонів: Реала, Ліверпуля, Порту, ПСЖ та Боруссії Д. Останні дві путівки 17 березня розіграють Баварія з Лаціо (4:0 перший матч) та Челсі з Атлетико (1:0 перший матч).