Домашня сторінка Актуально Легко відбулися?! КДК УАФ покарав Десну за расистські висловлювання у матчі з Зорею

Легко відбулися?! КДК УАФ покарав Десну за расистські висловлювання у матчі з Зорею

1 читачів онлайн
1
611

КДК УАФ оголосив рішення!

13-го лютого наприкінці матчу Зоря – Десна стався расистський скандал. Хтось з лави запасних чернігівського клубу вигукнув дуже образливу расистську фразу:

С**а, виродків понабирають, бл**ь, чорножо**х

Після цього луганська Зоря офіційно звернулася до Комітету з етики та чесної гри УАФ з проханням розібратися у скандальному інциденті. І ось після двох місяців КДК УАФ ухвалив рішення. Його озвучив секретар КДК УАФ Ігор Грищенко у коментарі ПРОФУТБОЛ Digital:

Ухвалили рішення. Був довгий процес розслідування цієї справи. Комітет етики займався цим. Він ідентифікував, що це було з боку лави запасних футбольного клубу Десна. Потім було питання визначення конкретної особи, хто б це міг бути. Вони прийшли до висновку після ряду накладань звуку і відео, що це був тренер воротарів Десни Юрій Овчаров.

Надіслали відповідний висновок Десні, але клуб заперечив, що це Овчаров. Вважає, що немає достатніх підстав. Ми заслухали позицію комітету на минулому засіданні. Звернулися до експертного центру МВС України з проханням провести експертизу, порівняти голос Овчарова з цим відеофрагментом.

На жаль, комплексну експертизу МВС не вдалося зробити, тому що дуже короткий запис –це три секунди цієї фрази расистського характеру. Але при цьому у мотивувальній частині висновку експерт МВС говорить, що є ознаки схожості голосу Овчарова з тим, що на записі.

Це тільки надало комфортну впевненість членів КДК, що це все ж таки представники Десни, а саме Овчаров. Тому ухвалили рішення покарати футбольний клуб Десна і Овчарова. З огляду на те, що тренер жодного разу не притягувався до відповідальності за неналежну поведінку, було ухвалено рішення про його відсторонення на 5 матчів. А накладання фінансового штрафу на футбольний клуб Десна у розмірі 150 тисяч гривень

Читайте також: АПЛ реформують. Британців чекає об’єднаний чемпіонат!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Кар’єра йде догори. Фонсекою цікавляться відомі європейські клуби

Екстренер Шахтаря має спокусливі варіанти продовження кар'єри …