Чемпіонством зі скандалом закінчився чемпіонат Польщі. Варшавська Легія в заключному матчі сезону гостювала у Леха. Перемога гарантувала столичній команді золоті медалі.

Більше того впродовж гри все складалось на користь гостей. Легія вже на 9-й хвилині матчу відкрила рахунок. Антоліч результативним ударом завершив атаку варшавської команди. Попри загальну перевагу Леха в першому таймі рахунок залишався на користь гостей. Додамо, що в складі господарів поля так і не зіграв жоден із українців. Костевич залишився в запасі, а Хобленко не потрапив навіть до заявки на гру.

Ще ближчими до чемпіонства гравці Легії стали на 69-й хвилині. Кухарчик забив другий гол у ворота Леха і практично вирішив долю золотих нагород. Але матч команди не змогли дограти через зухвалу та агресивну поведінку фанатів-господарів. Вболівальники спочатку закидали поле димовими шашками, а згодом прорвались на поле. Заспокоювати шаленство довелось десяткам спецпризначенців, що працювали на матчі.

Арбітр забрав команди з поля і зупинив гру. Невдовзі делегат поєдинку виніс рішення про неможливість продовження матчу і зарахування господарям технічної поразки. Таким чином Легія набрала 70 очок, випередила на 3 пункти Ягеллонію та втретє поспіль стала чемпіоном Польщі. Цікаво, що останнім перервав гегемонію варшавського гранда саме Лех в сезоні 2014/2015 років.

Після того як вболівальники господарів залишили трибуни гравці Легії повернулись і вже зі своїми прихильниками відсвяткували чемпіонство.

Але точно не раділи господарі, адже після акції протесту від власних вболівальників доведеться чимало зусиль докласти задля ремонту трибуни.

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram та BIP.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вернидуб — тренер символічної збірної у Білорусі. А де Мілевський і Нойок?

Екснаставник Зорі опинився у цікавій символічній збірній …