Летючий українець. Петряк феноменальним ударом сприяє перемозі Фегервара. ВІДЕО

Іван Петряк посприяв виїзній перемозі свого МОЛ Фегервара у чемпіонаті Угорщини. У поєдинку останнього, 33, туру з аутсайдерами Ліги ДВТК українець забив перший м’яч у зустрічі. На 44-ій хвилині Петряк відгукнувся на простріл з лівого флангу і красиво головою у польоті відправив м’яч у сітку воріт десь метрів з 11-ти. До цього у середині тайму гості не реалізували пенальті (Ніколич).

Це гол став тринадцятим для Івана Петряка цього сезону (12 у Лізі, 1 у Кубку Угорщини). Його Фегервар виграв 4:0, здобув бронзу і вийшов до кваліфікації Ліги Конференцій. Інший угорський клуб з українцями у тренерському та ігровому складах – Ференцварошдостроково завоював золото і гратиме у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Цього туру за Кішварду відзначився ще один українець, вихованець Ворскли – Богдан Мельник. Оцініть його гол у ворота Пакша (господарі зрештою виграли 5:1). Це дебютний м’яч півзахисника цього сезону.