Ляпас лідеру! Вест Гем Ярмоленка переміг Челсі завдяки курйозу. ВІДЕО

У 15 турі АПЛ Вест Гем вдома приймав лідера чемпіонату – Челсі.

Андрій Ярмоленко так і не з'явився на полі у протистоянні з командою Тухеля, але і без українця молотобійцям вдалося шокувати гостей.

Почалося все для переможця Ліги чемпіонів дуже непогано. Тіаго Сілва забив на 28 хвилині, скориставшись передачею від Маунта – 0:1Вест Гем відповів під завісу тайму. Менді збив у власному штрафному майданчику Боуена і арбітр зустрічі Андре Маррінер резонно вказав на одинадцятиметрову позначку. Лансіні пенальті чітко реалізував – 1:1.

Показати характер Челсі вдалося миттєво. Підопічні Тухеля за 4 хвилини знову вийшли вперед завдяки фантастичному удару злету від Мейсона Маунта – 1:2!

Вболівальники тішилися цікавій грі і після перерви вона не розчарувала.

Команда Моєса знову зрівняла рахунок на 56 хвилині. Боуен влучним ударом у дальній кут не залишив шансів Менді – 2:2.

Після цього обидва суперники мали свої нагоди, щоби вирвати перемогу, але пощастило саме господарям. На 87 хвилині Масуаку наважився на удар/навіс, на який ніяк не очікував голкіпер Челсі – 3:2!

Осічкою команди Тухеля вже сьогодні може скористатися Манчестер Сіті Олександра Зінченка. Містяни мають шанс очолити турнірну таблицю АПЛ.