Лідер Аталанти. Малиновський знову відзначився асистом у матчі Серії А. ВІДЕО

Результативна передача від українця у другому матчі поспіль в чемпіонаті Італії.

У 36-му турі Серії А Аталанта завітала у гості до Спеції. Бергамаски активно розпочали поєдинок і уже на 16-й хвилині повели у рахунку. У цьому допоміг Руслан Малиновський, який на цей матч вийшов із перших хвилин. Муріель віддав на українця, той притримав м’яч та відпасував на колумбійця до штрафного майданчика. Нападник Аталанти легко хитнув двох захисників і пробив у кут воріт – 0:1. Для Малиновського цей асист став 5-м у Серії А за бергамасків поточного сезону.

Міг Малиновський записати до свого активу ще один асист. На 26-й хвилині він вивів Пашалича, фактично, віч-на-віч із голкіпером, але хорват невдало обробив м’яч і змарнував нагоду.

Спеція ж на 30-й хвилині відігралася. Захист Аталанти проспав передачу з глибини поля. Верде вийшов на побачення з Муссо обіграв його і відправив м’яч уже в порожні ворота – 1:1.

Більше гольових нагод у першій половині зустрічі не було.

На старті другого тайму непоганого удару зі штрафного завдав Малиновський. Півзахисник Аталанти з правого флангу зарядив гармату, але голкіпер Спеції відбив перед собою.

На 59-й хвилині Джан П'єро Гасперіні вирішив замінити Малиновського і випустив Бога. Відзначимо, що на момент заміни українець був найактивнішим у складі Аталанти і мав найвищу оцінку. Статистичний портал Whoscored оцінив дії українця на 7,1.

Скрін Whoscored Спеція – Аталанта МалиновськийСкріншот із сайту Whoscored

Відзначимо, на 68-й хвилині у складі Спеції на полі з'явився ексгравець Шахтаря Віктор Коваленко.

Утім, Аталанта таки зуміла вирвати перемогу у цій зустрічі. Спочатку на 73-й хвилині Джимсіті після розіграшу штрафного головою переправив м'яч у ворота –1 :2.

А потім на 87-й хвилині Пашалич скористався передачею Муріеля і майже з меж воротарського майданчика пробив точнісінько у кут – м'яч від стійки залетів у сітку воріт – 1:3.

Після цієї перемоги Аталанта набирає 59 очок і поки що виходить на 7-ме місце у чемпіонаті.