Лідери УПЛ на зборах. Перший млинець гливкий

Київське Динамо почало підготовку до другої частини сезону з поразки. Кияни програли свій спаринг Сент-Галлену 0:2

Поразка Динамо від Санкт-Галлена

Зараз голова і ноги разом не працюють © Олександр ХацкевичПерший матч на зборах FC Dynamo Kyiv програло 0:2 FC St.Gallen 1879Тренеру киян забракло гостроти, але вистачило інформації?? via youtube ФК Динамо Київ

Опубліковано FootballHub 20 січня 2018 р.

І от свою першу зустріч на зборах провів і донецький Шахтар. Гірники зустрічалися з болгарським Лудогорцем. Рівна гра в першому таймі завершилася невпевненнми діями Бутка, який дозволив Сісіньйо прострілити на Марселіньйо – 0:1.

Шахтар взявся відігруватися одразу після перерви. Слід відмітити Зубкова, який спочатку сам забив на 57 хвилині, а за 5 хвилин асистував Феррейрі.

Остаточний результат на табло зафіксували номінальні гості. Жоао Пауло не залишив шансів Кудрику. 2:2 – Шахтар теж не перемагає в першому матчі 2018 року.

Шахтар – Лудогорець 2:2.Зубков і Феррейра забивали за FC SHAKHTAR у першому спарингу турецького збору⚽⚽Болгари пропускали по перерві, коли на полі вже не було нашого Ігоря Пластуна🥅

Опубліковано FootballHub 20 січня 2018 р.