Ліга Чемпіонів. Фантастичний Левандовський і перемога Баварії, парад VAR та успіх Мессі

У Лізі Чемпіонів визначилися останні чвертьфіналісти. З-поміж пар Барселона – Наполі та Баварія – Челсі лише два клуби мали крокувати далі і боротися за головний клубний трофей Європи.

Барселона – Наполі

Матч у Неаполі завершився внічию 1:1, тому шанси обох команд були практично рівними, із невеликою перевагою каталонців за рахунок гостьового поєдинку. Вже на другій хвилині Наполі міг відкривати рахунок. Мертенс отримав м’яч після двох рикошетів від захисників, але пробив у стійку. Відповідь Барселони стала результативною. Ленгле скористався подачею із кутового і відправив м’яч у ворота. Головний арбітр вислухав думку помічників VAR і зарахував гол. В середині першого тайму свої чари увімкнув Мессі. Аргентинець перебував в оточенні половини команди-суперника, але зумів відправити м’яч у ворота – 2:0.

Барселона продовжила куражитися. Спочатку Суарес не переграв Оспіну, але атака каталонців розвинулася, і Ліонель Мессі її результативно завершив. Як і з голом Ленгле, Джунейд Чакір послухав підказку арбітра VAR щодо фолу. Рефері переглядали момент стосовно гри рукою Мессі (якої не було), і гол судді не зарахували… Парад VAR тривав. Мессі спробував зіграти на випередження у штрафному майданчику Наполі і отримав удар по нозі від Кулібалі. Чакір самостійно переглянув повтор і призначив пенальті. Суарес із позначки не схибив – 3:0. Надію Наполі відродив Ракітич, який збив суперника у штрафному майданчику. Інсіньє, як і Суарес, реалізував пенальті.

Другий тайм на Камп Ноу видався значно сухішим. Барселона грала за рахунком і вела матч до перемоги, а Наполі не вдавалося створити попереду практично нічого. На 80-й хвилині італійці зробили заявку на камбек. Мілік відправив м’яч у ворота, але при цьому перебував у офсайді, тому гол було скасовано.

Баварія – Челсі

Мюнхенці у першому матчі розбили команду Лампарда 3:0 і вже однією ногою заступили у стадію 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів. Початок матчу у Мюнхені видався результативним. Ще до 10-ї хвилини зустрічі господарі заробили пенальті, який реалізував Левандовський. Згодом Роберт скористався обрізкою Челсі і до гола записав ще й асист на Перішича. Втім, до перерви Хадсон-Одої класним обвідним ударом скоротив розрив у рахунку. Та раділи лондонці недовго, адже через офсайд і перегляд VAR гол було скасовано.

Челсі зумів забити із другої спроби. Ноєр невдало зіграв під час прострілу, і Абрахам відправив м’яч у порожні ворота. По перерві ще один асист на свій рахунок записав Левандовський. Роберт виконав простріл із флангу, а Толіссо випередив усіх і розстріляв Кабальєро – 3:1. На цьому проблеми лондонців не завершилися. Левандовський вирішив не тільки роздавати асисти, а й забити сам. Баварія перемогла Челсі 4:1 на власному полі, а за сумою двох матчів німці знищили суперника 7:1.

У чвертьфіналі Ліги Чемпіонів Барселона та Баварія зіграють одна з одною.