Ліга Чемпіонів. Аякс не визнає авторитетів. Ювентус ледь врятувався

Після фантастичного камбеку у матчі з Атлетико Ювентус зустрівся з іще більшою сенсацією 1/8 Ліги Чемпонів – Аяксом.

Молодий амстердамський колектив приголомшив Реал, а тут ще й головна зірка туринців Крішітіану Роналду отримав травму в матчі за збірну. Проте лікарі Ювентуса змогли поставити Роналду на ноги (на відміну від К’єлліні, який перший матч пропустив), але від цього зустріч в Амстердамі мала стати ще цікавішою.

Матч розпочався з удару господарів. Зієш гарматним пострілом ледь не поцілив у ближній кут воріт Щенсного. Фланговий півзахисник Аякса був найпомітнішим на початку поєдинку. З другої спроби Зієш влучив у площину воріт – Щенсний спокійно м’яч забрав, а от третій удар марокканця став справжнім викликом для польського голкіпера Ювентуса. Удар амстердамця вийшов точним і сильним, але Щенсний у класному стрибку перевів м’яч з-під поперечки на кутовий.

Безсилим був голкіпер Юве після удару Донні Ван Де Бека, але м’яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки.

Гості відповіли моментом Бернардескі. Бентакур перехопив м’яч у центрі поля і вивів Бернардескі віч-на-віч з Онана, але гравець Ювентуса з ударом затягнув, давши шанс Де Йонгу врятувати свою команду.

Бернардескі отримав свій другий шанс за 6 хвилин. Матюїді навісив до штрафного майданчика Аякса, Роналду виграв боротьбу в оборонців і скинув на Бернардескі, який ударом з розвороту у ворота влучити не зумів.

Приклад партнерам в атаці мав показати лідер – Роналду. Португалець розігнав атаку, віддавши на Канселу, відкрився у штрафному майданчику і сам же замкнув навіс захисника Юве – 0:1.

Канселу, мабуть, все ще святкував свою гольову на Роналду, коли першим же дотиком віддав м’яч супернику на дебютній хвилині другого тайму. Пас від захисника туринців підхопив Нерес, змістився у штрафний майданчик гостей і обвідним ударом зрівняв рахунок у зустрічі – 1:1.

Photo by Michael Steele/Getty Images

За 5 хвилин Нерес оформив дубль, але в момент передачі від Тадича бразилець перебував у положені поза грою.

Аллегрі спробував змінити гру замінами. І це ледь не принесло результат. Дуглас Коста обіграв двох суперників і пробив у дальній кут воріт Онана – м’яч влучив у стійку.

Аякс знову дивує фаворита. І якби не Роналду, то не бачити Ювентусу цього вечора навіть нічиєї. А так, 1:1 – у Турині буде спекотно.