Домашня сторінка Актуально Ліга чемпіонів. Асист Соболя шокує ПСЖ, Реал вириває перемогу і шалені гойдалки у Ліверпулі та Манчестері. ВІДЕО

9 читачів онлайн
2
13,175

Шалений день у Лізі чемпіонів

Група А

Манчестер Сіті 6:3 Лейпциг

У цій зустрічі Хосеп Гвардіола з перших хвилин випустив Олександра Зінченка. Манчестер Сіті вважався фаворитом зустрічі. І містяни дуже швидко довели, чому. Вже на 16-й хвилині після подачі з кутового забив Аке. У середині другого тайму, завдяки автоголу Мукіеле, рахунок став 2:0. На 42-й хвилині Лейпциг відквитав один м’яч – не обійшлося без невеликої помилки Зінченка. Мукіеле виграв повітря в українця у штрафному майданчику і скинув головою на Нкунку. Той виграв боротьбу на другому поверсі в Аке і переправив м’яч у сітку воріт – 2:1. Та ще до перерви Ман Сіті повернув собі комфортну перевагу – Марез з пенальті впевнено переграв голкіпера.

На старті другого тайму Лейпциг знову змусив напружитися фанів Манчестер Сіті. На 51-й хвилині все той же Нкунку чудово замкнув головою подачу від Ольмо – 3:2. Але, як і в першому таймі, містяни швидко повернули собі перевагу у два м’ячі. Гріліш отримав м’яч на лівому фланзі, змістився до центра, обігравши захисника, і закрутив чітко під стійку – 4:2. На цьому гойдалки не зупинилися. На 73-й хвилині Нкунку знову повернув інтригу у матч, забивши третій м’яч гостей – 4:3. Та уже за дві хвилини Канселу дальнім ударом зробив рахунок 5:3. Божевільні гойдалки зупинилися на 85-й хвилині, коли Жезус забив шостий м’яч своєї команди – 6:3.

Брюгге 1:1 ПСЖ

На 15-й хвилині парижани вийшли вперед: Мбаппе продемонстрував індивідуальну майстерність, пройшов по лівому флангу і віддав на Ерреру, який в дотик пробив у кут воріт. Та раділи гості відносно недовго. У середині першого тайму Брюгге відігрався. Соболь чудово забіг по лівому флангу, отримав м’яч і точно прострілив до штрафного майданчика на Ванакена. Останній з убивчої позиції не схибив – 1:1. Більше забитих м’ячів у цій зустрічі не було. Брюгге сенсаційно відбирає очки у зіркового ПСЖ.

Група В

Атлетико Мадрид 0:0 Порту

Ліверпуль 3:2 Мілан

Цей матч теж подарував глядачам божевільні емоції. Уже на 9-й хвилині Ліверпуль повів у рахунку. Александер-Арнольд втік від Леау, увірвався до штрафного майданчика і пробив по воротах. М’яч рикошетом від захисника Томорі залетів у сітку. Ще за 5 хвилин Салах міг подвоювати перевагу мерсисайдців, але єгиптянин з одинадцятиметрової позначки не зміг переграти Меньяна. Мілан покарав господарів за марнотратство наприкінці першого тайму. Спочатку на 42-й хвилині Ребич зрівняв рахунок, а ще за дві хвилини Діас вивів россонері уперед.

Проте вже на старті другого тайму Салах виправився за свою помилку із незабитим пенальті. Майже одразу по перерві, на 49-й хвилині, Мо зрівняв рахунок. На 69-й хвилині Гендерсон знову вивів господарів уперед. Капітан Ліверпуля вдало зіграв на підбиранні після кутового і майже з лінії штрафної зони в дотик потужно пробив у кут воріт – 3:2. На ще один камбек у цій зустрічі міланцям уже забракло сил.

Група С

Бешикташ 1:2 Боруссія Дортмунд

Спортинг 1:5 Аякс

Варто відзначити, що у цій зустрічі нападник Аякса Себастьєн Алле, якого амстердамці придбали у Вест Гема у січні 2021-го року, забив одразу 4 м’ячі. І це у його дебютному матчі в Лізі чемпіонів!

Група D

Шериф 2:0 Шахтар

Інтер 0:1 Реал Мадрид

Мадридський клуб вирвав перемогу в поєдинку на 89-й хвилині завдяки голу Родріго. Камавінга чудово скинув у дотик на бразильця, який з близької відстані відправив м’яч у сітку воріт Хандановича.

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …