Ліга Чемпіонів. Аталанта Малиновського в 1/4 завдяки чотирьом м’ячам Ілічича, Лейпциг виносить Тоттенгем Моурінью

Яскравий футбол і заслужені результати.

Аталанта на матч-відповідь з Валенсією прибула за комфортної переваги після першої зустрічі, яка завершилася легкою перемогою італійців з рахунком 4:1. Кажанам було потрібне диво, але вже на 3 хвилині господарі привезли собі пенальті. Діакабі порушив правила проти Ілічича, який сам одинадцятиметровий і реалізував – 0:1.

До перерви господарі після помилки бергамасків змогли один м’яч відіграти. Паломіно намагався в підкаті вибити м’яч, а вийшло, що скинув прямо на Гамейро, якому залишалося поцілити у порожній кут воріт Спортьєлло – 1:1! Вболівальників Валенсії через коронавірус на трибуни не пустили, але це не завадило їм підтримувати улюблену команду біля стадіону:

Команда Малиновського, який у стартовий склад не потрапив, до перерви встигла повернути собі лідерство. Діакабі після вкидання з ауту від суперника втратив концентрацію і зіграв рукою. Арбітр зустрічі Овідіу Хацеган скористався системою ВАР і вказав на одинадцятиметрову позначку. Ілічич оформив дубль – 1:2.

У паралельному матчі Лейпциг продовжив справу, розпочату у Лондоні. Команда Нагельсманна задушила безхарактерний Тоттенгем Жозе Моурінью і вже до перерви повела з різницею у два м’ячі.

Обидва рази у воротах Льоріса відзначився Забітцер. Гравець збірної Австрії спочатку з пасу Вернера забив ударом з-за меж штрафного майданчика, а потім головою замкнув навіс Анхеліньйо – 2:0.

Другий тайм розпочався з гола Валенсії. Ферран Торрес класним навісом знайшов у штрафному майданчику Кевіна Гамейро, який головою рахунок у матчі зрівняв – 2:2.

Аталанта пішла в атаку і, здавалося, гол у ворота іспанців не за горами. Але пропустили саме гості. Торрес після пасу Парехо проривався через центр захисту бергамасків, аж раптом перед вінгером Кажанів з’явився Спортьєлло, який чомусь вирішив вийти на зустріч гравцю Валенсії аж за межі штрафного майданчика. Талановитий півзахисник голкіпера Аталанти за помилку покарав і перекинув м’яч через нього – 3:2.

Історичне гостьове каре Ілічича

Підопічні Гасперіні відповіли миттєво, і знову своє слово сказав Ілічич. Словенець завершив контратаку ударом без супротиву з лінії воротарського майданчика – 3:3!

Руслан Малиновський вийшов на поле на 78 хвилині, а на 82 українець взяв участь в гольовій атаці. Українець розпочав комбінацію, яку з пасу Фройлера завершив Ілічич – 3:4!

Лейпциг добив Тоттенгем голом Форсберга на 87 хвилині. 3:0. Тоттенгем із соромом (не так за результат, як за відсутність гри) покидає Лігу Чемпіонів.

Аталанта і Лейпциг без проблем виходять в 1/4 Ліги Чемпіонів. Ці команди не будуть подарунком жодному супернику у чвертьфіналі!