Ліга Чемпіонів. Безжально прагматичний Ліверпуль нокаутує Порту

Скільки англійських команд залишиться після чвертьфіналів Ліги Чемпіонів? Мабуть, основне запитання для багатьох вболівальників. Напередодні Манчестер Юнайтед вилетів від Барселони, у паралельному матчі за одну путівку змагались Тоттенгем і Манчестер Сіті. Лише шанси Ліверпуля з-поміж усіх чотирьох виглядали практично беззаперечними.

Юргенн Клопп зрпобив небагато змін у складі. Найбільше в очі кидалась відсутність в атаці Роберто Фірміно. Мерсисайдці виграли перший матч 2:0, тому на Драгао приїхали із непоганим запасом. Саме з таким настроєм команда Клоппа почала гру. Порту потрібно було забивати і господарі намагались відзначитись. Корона вже на перших хвилинах дальнім ударом показав, що його команда налаштована на камбек.

І передумови для цього були. Один лише Марега мав цілком хороші 3-4 моменти, щоб забити. Але то удар не виходив, то відскок м’яча був неочікуваним, то Аліссон відбивав удари. Ніяк не вдавалось забити португальцям. Ліверпуль грав дуже економно. Також позначалась відсутність Фірміно. Той об’єм чорнової роботи, який виконує нападник Орігі не осилив. Всупереч логіці подій на полі забив Ліверпуль. Одна із небагатьох атак гостей одразу стала гольовою. Салах виконав пас на дальню стійку і Мане випередив Касільяса. Арбтір після тривалої наради із бригадою VAR зарахував гол.

Абсолютно логічною виглядала заміна Фірміно на Орігі в перерві. Порту продовжував старанно намагатись щось вигадати біля воріт Ліверпуля. Однак різниця в індивідуальній майстерності була вкрай помітною. Червоні спокійно захищались і не дозволяли супернику зайвого. 18:4 – рахунок за ударами в бік воріт суперника на користь Порту, але все вирішують забиті м’ячі, а тут перевага на користь Ліверпуля.

Намагався забити Порту, а забивав Ліверпуль. В середині тайму Александр-Арнольд віддав розрізну передачу низом на Салаха. Під час прийому м’яча єгиптянином захисник Порту послизнувся. Тому абсолютно ніхто не міг завадити Мохамеду забити другий м’яч його команди в матчі. Було би зовсім несправедливо, якби господарі так і не забили. Мілітао перестрибнув Фабіньйо і Фірміно та замкнув подачу із кутового, 1:2.

Згодом вже Мане міг робити дубль. Садіо втік від останнього захисника, обіграв голкіпера, але не зміг поцілити у площину воріт. Не забив Мане – забив Фірміно. Гол сконтруювали гравці, що вийшли на заміну по ходу матчу. Хендерсон подав, а Роберто забив. Знущання над суперником довершив Ван Дайк. Вірджил виявився найкращим у повітрі після подачі з кутового.

Після цього на інтригу не залишилось і натяку. Ліверпуль спокійно довів матч до розгромної перемоги 4:1 і вже готується до зустрічі із Барселоною.