Ліга Чемпіонів. Два камбеки і нічия – зіграно кілька перших матчів плей-оф

Плей-оф Ліги Чемпіонів стартував трьома матчами

ПАОК гостював у Краснодарі і мав чудову нагоду забити вже на 7-ій хвилині зустрічі. Однак, Пелкас не реалізував пенальті за гру рукою, невигадливо пробивши по центру просто у воротаря. До свистка на перерву Пелкасу все ж вдалося відзначитися: хавбек греків замкнув гарну атаку лівим флангом. Але майже одразу росіяни вирівняли становище – пенальті реалізував Клаессон. А у другому таймі забили лише господарі. Удар Кабелли на 70-тій хвилині завершив парад помилок від захисників грецьої команди – 2:1.

View this post on Instagram

#FinalScore #KRAPAOK 2-1 #UCL

A post shared by PAOK FC (@paok_fc) on Sep 22, 2020 at 1:56pm PDT

Маккабі Тель-Авів у третьому кваліфікаційному раунді здолав Динамо Брест Мілевського, Хачеріді і Нойка. Ізраїльтяни теж забили першими у грі з Зальцбургом. На швидкий гол Бітона (перекинув воротаря після стрімкого прориву) австрійці відповіли по перерві. Спершу забив з пенальті Собослай (голкіпер вгадав, але м’яч від стійки влетів у ворота). А на 56-тій хвилині Окугава розібрався на п’ятачку. Фінальний штурм Маккабі пройшов безрезультатно – 1:2.

So und nicht anders. DAS ist Mentalität! 1/2 ☑️ #neverstop

A post shared by FC Red Bull Salzburg (@fcredbullsalzburg) on Sep 22, 2020 at 1:53pm PDT

У третьому протистоянні вечора голами команди не порадували – нульова нічия у Празі.

Taktikou svázaný první zápas proti @fcmidtjylland nenabízel po svoji většinu mnoho jasných šancí a nepřinesl nakonec žádný gól. Za týden o všechno v 🇩🇰 Dánsku! #slafcm @fotomaly.cz

A post shared by SK Slavia Praha (@slaviapraha) on Sep 22, 2020 at 1:51pm PDT

Усі результати ігрового дня (матчі-відповіді відбудуться 30 вересня):

Краснодар – ПАОК (Греція) 2:1

Маккабі Т-А (Ізраїль) – Зальцбург (Австрія) 1:2

Славія Прага (Чехія) – Мідтьюлланн (Данія) 0:0

23 вересня свій перший двобій плей-оф раунду зіграє київське Динамо. На виїзді у Бельгії киянам протистоятиме Гент Яремчука, Пластуна і Безуса.

Читайте також: Феноменальний Ярмоленко! Українець здобуває перемогу для Вест Гема. ВІДЕО і Шевченко кличе найсильніших. Тренер оголосив заявку на матчі з Німеччиною, Іспанією та Францією