Ліга Чемпіонів. Динамо на виїзді здобуває надважливий результат у битві з Гентом

Український клуб радує прихильників

Мірча Луческу вирішив не змінювати переможний склад, який зробив результат у поєдинку з АЗ. Румунський спеціаліст випустив у гостьовому поєдинку з Гентом одинадцятку, яка перемагала в Києві нідерландців. І залишив на лаві запасних лідера киян Віктора Циганкова. У бельгійців в основі теж були “наші” – Яремчук, Пластун та Безус.

Українська команда дуже впевнено розпочала гру і вже на 9 хвилині Динамо забило перший м’яч. Караваєв на фланзі обіграв опонента та відпасував у штрафний майданчик під удар Буяльському. М’яч після удару (чи то пасу) півзахисника полетів у бік дальньої стійки воріт Гента, де був ніким не прикритий Владислав Супряга. Форвард у порожній кут воріт із метра спокійно поцілив, але боковий арбітр підняв прапорець, зафіксувавши офсайд. На матчі працює ВАР, тому Овідіу Хацеган за допомогою відеоасистента швидко справедливість відновив, вказавши на центр поля – 0:1!

У середині першого тайму ушкодження зазнав Роман Яремчук

Нападника збірної України замінив німецький форвард Кляйндінст і саме йому судилося стати героєм Гента у першому таймі! На 41 хвилині Дорш подав із кутового, Кляйндінст перестрибнув Супрягу і пробив головою повз Бущана. Загалом надійни кіпер пролетів повз м’яч на перехопленні – 1:1.

Другий тайм розпочався із вилучення українця

Роман Безус упродовж трьох хвилин отримав дві жовті картки (порушив правила проти Шапаренка та Буяльського) – вилучення. Мірча Луческу зрозумів, що таку перевагу треба використовувати, і провів заміни на підсилення атаки. Освіжили гру Циганков і Вербич, які на полі замінили Родрігеса та Супрягу.

Кияни затисли господарів біля їхніх воріт, але гостроти не було аж до 79 хвилини. Саме тоді Циганков наважився на удар, після якого м’яч рикошетом потрапив до Карлоса Де Пени. Уругваєць опинився віч-на-віч із Руфом та без роздумів пробив. М’яч поміж ніг пролетів у сітку воріт Гента – 1:2!

Фото ФК Динамо Київ

Намагалися динамівці збільшити свою перевагу перед київським матчем, але Гент витримав оборону. Свисток Хацегана зафіксував мінімальну гостьову перемогу Динамо – 2:1!