Ліга Чемпіонів. Диво Манчестер Юнайтед і черговий сором ПСЖ

Більшої сенсації в 1/8 Ліги Чемпіонів, ніж сталася у матчі Реал – Аякс уявити важко, але Манчестер Юнайтед це вдалося.

Команда Сульшера мала відігравати дефіцит у два голи після домашньої поразки і за справу Юнайтед взялися вже на 2 хвилині гри-відповіді. Допомогла гостинність господарів. Керер віддав слабку передачу на Сілву, яку підхопив Лукаку, обіграв Буффона і з гострого кута відправив м’яч в сітку – 0:1.

Здавалося, що такий швидкий гол мав би вплинути на ПСЖ, але парижани без проблем включилися у свою гру. Високий пресинг при втраті м’яча і широкі атаки дали результат вже за 10 хвилин після гола Лукаку. Пас на різкого Мбаппе, простріл на дальну стійку, де самотній Хуан Бернат відправив м’яч у порожній кут воріт Де Хеа – 1:1.

Вибуховий старт обіцяв фанатам зливу голів і мав той же Бернат забивати після класної передачі від Ді Марії, але затягнув із ударом – в підсумку постріл захисника ПСЖ Де Хеа відбив.

Тільки ПСЖ зменшило темп – Манчестер Юнайтед одразу забив. Знову Лукаку і знову не без допомоги гравців господарів. Рашфорд пробив здалеку по воротах, Буффон дуже неоковирно відбив м’яч перед собою (навіть легенди можуть робити похибки, які потім не зможуть пояснити), а Лукаку цю помилку використав, добивши м’яч у напівпорожні ворота – 1:2.

За півгодини Манчестер Юнайтед опинився в одному голі від сенсаційного проходу, не створивши саме “своїми силами” жодного моменту. Хоча ніхто із шанувальників футболу не може дорікнути знекровленому МЮ (Погба – дискваліфікований, Мата, Матич, Лінгард, Санчес, Марсьяль – травмовані).

По перерві ПСЖ взяв м’яч під свій контроль, адже одна помилка могла коштувати команді Тухеля 1/4 Ліги Чемпіонів. Майже одразу Ді Марія забив після класної передачі п’ятою від Мбаппе, але арбітр справедливо гол скасував через положення поза грою.

Мав ховати Манчестер Мбаппе на 81 хвилині, але вихід віч-на-віч з Де Хеа французу реалізувати не вдалося – класно зіграв іспанський голкіпер гостей. Та й чемпіон світу не зміг обійти воротаря на віражі – не втримався на ногах. Ще й Бернат на добиванні влучив у стійку…

Покарання для прямолінійного цього вчеора ПСЖ прийшло у компенсований час. Прийшло воно з монітора, в якому відеоасистент Даміра Скоміни побачив пенальті за гру рукою Кімпембе. Це був шок для парижан. І не дорікнеш арбітру. Французький захисник, хоч і відвертався, об’єм тіла збільшував і рух рукою до м’яча робив.

Photo by Shaun Botterill/Getty Images

Рашфорд з 11 метрів Буффона (головного невдаху в історії Ліги Чемпіонів?) переграв – 1:3!!!

Манчестер Юнайтед закінчував матч з іще невідомими переважній більшості вболівальників Чоном і Грінвудом. Та зумів-таки залишити за бортом ПСЖ. Сенсації в Лізі Чемпіонів продовжуються. Неймовірний турнір!!!