Домашня сторінка Актуально Ліга чемпіонів. Катастрофа Манчестера і Роналду, передгольовий пас Малиновського і біль росіян. ВІДЕО

3 читачів онлайн
1
10,764

Сенсаційні результати з перших матчів!

Сезон Ліги чемпіонів розпочався із вогню і сенсації. Манчестер Юнайтед із Кріштіану Роналду у складі сенсаційно поступився у Швейцарії місцевому Янг Бойз. Португальський геній вивів манчестерців вперед у рахунку на 13 хвилині зустрічі, але далі для гостей розпочалося жахіття. Вилучення Ван-Біссака і голи Нгамалю та Сібачо залишили команду Сульшера ні з чим – 2:1!

В іншому матчі групи F Аталанта з Русланом Малиновським у складі завітала в гості до переможця Ліги Європи минулого сезону Вільярреала.

Українець допоміг бергамаскам забити вже на 6 хвилині матчу. Ексгравець Зорі відпасував у штрафний майданчик на Сапату, а той скинув під удар Фройлеру, який пробив точно у кут – 0:1. Проте далі радості для італійського колективу стало менше. Ще у першому таймі Трігерос рахунок зрівняв, а після перерви і заміни Малиновського господарі вирвали перемогу завдяки голу Груневелда – 2:1.

Врятував нічию для Аталанти Госенс під завершення матчу – 2:2.

Челсі 1:0 Зеніт

Запалює не лише Малиновський! Гравець збірної України забив крутий м’яч, але команда програла. ВІДЕО

Українець відзначився дебютним голом за новий клуб …