Домашня сторінка Актуально Ліга Чемпіонів. Ліон побудував стіну, яку Барселона не пройшла

Ліга Чемпіонів. Ліон побудував стіну, яку Барселона не пройшла

6 читачів онлайн
0
846

Ліон, який вибив донецький Шахтар із Ліги Чемпіонів прйимав Барселону.

Ліон і Барселона розпочали свій матч 1/8 без розвідки. В одній із перших атак каталонці заробили штрафний (і жовту картку для опорника Ауара). Стандарт виконав Мессі, але Лео забракло влучності.

Ліон на правах господаря огризнувся на ударами Ауара Террьє. Опорник пробивав у кут – голкіпер Барси витягнув важкий м’яч із “шістки”. А за декілька хвилин Террьє  пробив потужно з-за меж штрафного майданчика і лише мінімальний дотик Тер Штегена врятував Барселону – м’яч влучив у перекладину.

Барселона побачила зуби Ліона і вирішила шукати щастя біля чужих воріт. Мессі і Дембеле впродовж декількох хвилин мали хороші моменти. Якщо аргентинцю удар в один дотик після чудової передачі Альби не вдався, то після удару Дембеле із близької відстані Ліон врятував Лопеш.

Дргий тайм у Ліоні розпочався ударом від господарів. Депай з лінії штрафного майданчика пробив повз дальню стійку воріт Барселони.

Каталонці зробили ж акцент на індивідуальну майстерність лідерів і це ледь не принесло результат на 62 хвилині, але удар Суареса із лінії воротарського майданчика заблокував Дюбуа. Мессі, на відміну від уругвайця, в штрафному майданчику Ліона все робив швидше, але його удар Лопеш у красивому стрибку відбив.

Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Останні 30 хвилин зустрічі перетворилися на подобу навали з боку Барселони. Проте Ліон грамотно і самовіддано грав у захисті, не подарувавши Мессі і Ко жодного справді гольового моменту (удар Суареса в падінні чи штрафний від Мессі – все, що могло налякати французьких фанатів).

Ліон заслужено вистояв і хоч Барселона на Камп Ноу – це команда, яка може обіграти будь-якого суперника, французи подуть до Іспанії з надією на позитивний результат.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Зоря — Шахтар. Нічийна гра на користь Гірників

Битва команд, які посідають перші дві сходинки турнірної таблиці УПЛ. Луганська Зоря та до…