Ліга Чемпіонів. Ліверпуль – Баварія. 22 удари в космос

Перший матч найочікуванішого протистояння 1/8 Ліги Чемпіонів відбувся на Анфілді.

Дебютний гострий момент у зустрічі Ліверпуль – Баварія створили господарі, але біля своїх воріт. Проблемний центр захисту Ліверпуля (Ван Дейк пропускав матч через перебір жовтих  а Ловрен та Гомес все ще травмовані) ледь не дав збій вже на 13 хвилині першого тайму. Матіп замість того, щоб винести м’яч після простріл гравця Баварії з флангу, пробив по своїх воротах. Щастя команди Клоппа, що Аліссон стояв там, де треба і м’яч влучив в нього і полетів в поле.

Захист Ліверпуля випромінював невпевненість і вже за 3 хвилини свій шанс мав Коман (Аліссон погано віддав на Матіпа, який втратив м’яча біля штрафного майданчика), удар француза пройшов біля стійки воріт Ліверпуля.

Ліверупль свої супершанси першого тайму теж змарнував. Фортуна спочатку усміхнулася, а через декілька секунд відвернулася в сенегальця. Нападник Ліверпуля після рикошету отримав м’яч перед самісінькими воротами, але, мабуть, не повірив у свої щастя. Мане поспішив з ударом і, заваливши корпус, не влучив у ворота.

Ще один супершанс у Ліверпуля втратив Матіп. Камерунець після стандарту здалося, що вдало підтримав атаку другим темпом, яку пасом п’яткою на Фірміно створив Салах. Простріл бразильця із меж штрафного майданчика знайшов ногу Матіпа, але екс-гравець Шальке з 6 метрів не влучив у площину воріт Нойєра.

Photo by Clive Brunskill/Getty Images

Другий тайм ліверпульського поєдинку розпочався із моменту у виконанні команди Клоппа, а якщо бути точнішим – зі змарнованої Салахом нагоди. Мане з другої спробив зумів віддати в зону на Робертсона, якого випередив Зюле, але влучив у оборонця Ліверпуля – м’яч перелетів через Нойєра і потрапив до Салаха, який, намагаючись віддати передачу на порожні ворота, втратив м’яч.

Баварія відповіла дальнім ударом від Гнабрі – трохи вище воріт.

Удари повз ворота стали візитівкою цього матчу, адже суперники завдали на двох 25 ударів і лише 3 (!) рази м’яч летів у площину воріт… Закономірні 0:0 і великі очікування на матч-відповідь в Мюнхені.