Ліга Чемпіонів. Міцний Ліон відбився від Юве і дивовижний камбек Ман Сіті в Мадриді

Матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів знову отримали український присмак. Ман Сіті Олександра Зінченка розпочав боротьбу за прохід до наступного етапу.

Обережні перші тайми

Гравець збірної України прибув разом із Містянами до Мадрида, але не потрапив навіть до заявки на гру, також в запасі залишилися Стерлінг і Агуеро.

Реал та Манчестер Сіті взялися з перших хвилин змагатися у тому, хто ж зіграє обережніше. Команди почергово володіли м’ячем, але робили це без загострення. Першого моменту довелося чекати 21-ну хвилину. Де Брюйне віддав чудову розрізну передачу і вивів Жезуса на ударну позицію – м’яч відбив Куртуа. Дещо згодом схожий момент мав сам бельгієць, але і йому забити не вдалося.

Реал за 45 хвилин зумів створити аж один момент. Менді подав із лівого флангу, Бензема завдав удару головою, Едерсон відбив, а Вінісіус, який міг добити, підсковзнувся і не влучив по м’ячу. У компенсований час ще один гострий удар вдався Вокеру. Постріл заблокували захисники, щоправда, м’яч не летів у площину воріт. Відзначимо також, що за стартові 45 хвилин Гвардіола втратив на другий матч Менді, адже француз перебрав карток. Крім того знову травмувався Ляпорт.

У цей же час в Ліоні відбувалося щось схоже. Місцевий клуб приймав Ювентус. Перший тайм цього матчу теж не був багатим на моменти. Господарі грали дуже сміливо і за половину тайму не дозволили гравцям Юве завдати жодного удару по своїх ворота. А ось самі забили. Тусар з меж штрафного майданчика пробив у протихід Щенсному – 1:0.

Другі тайми = емоції

Після перерви в обох матчах стало веселіше. У Мадриді забив Реал. Вінісіус пошив у дурні одразу трьох захисників Ман Сіті і викотив на Іско, який без проблем прошив Едерсона – 1:0. Але перед цим два сейви здійснив Куртуа. Спершу він відбив у ближньому куті удар Жезуса, а потім неймовірно зреагував на постріл Мареза у дальній кут.

У Франції Ювентус почав нарощувати оберти і тиск на суперника. З плином часу все це тільки посилювалося. Та трансформувати таку перевагу у моменти команді Саррі ніяк не вдавалося. Тільки на 69-й хвилині міг забивати Ювентус. Дібала вискочив на простріл із флангу, пробив в один дотик, але зовсім трішки не влучив.

Куртуа рятував Реал як міг, однак, у моменті з ударом головою Жезуса нічим зарадити не зміг – 1:1. Ще за 5 хвилин все з ніг на голову перевернув Стерлінг. Вінгер Ман Сіті на швидкості увірвався до штрафного майданчика, прокинув м’яч і був збитий Карвахалем. Де Брюйне чітко пробив із позначки – 1:2. В Ліоні Юве просто замкнув господарів у їхньому штрафному майданчику, але ті трималися.

Остаточно шокував Реал Жезус. Бразилець скористався обрізкою суперника і грамотно підставився під Рамоса – штрафний і вилучення для капітана мадридців. В цей час у Франції забив Ювентус, але через офсайд Дібали гол не був зарахований.

Тож, Ювентус так і не зміг відігратися в Ліоні (1:0 за французами), а Манчестер Сіті здобув вольову перемогу над Реалом на Сантьяго Бернабеу – 2:1.