Ліга Чемпіонів. Мольде шокує Ференцварош, але Харатін рятує Реброва від поразки

В першому поєдинку плей-оф кваліфікації Ліги Чемпіонів Ференцварош Реброва в гостях грав з норвезьким Мольде

Як і в матчі з Динамо Загреб, підопічні Сергія Реброва змогли забити швидкий м’яч. Сталося це на 7-й хвилині. Лівий захисник Мольде проспав забігання Ботки на фланзі. Латерель Ференцвароша виконав прострільну передачу на дальню стійку. Болі випередив центральних захисників і, фактично, заніс м’яч у ворота – 0:1.

Ференцварош спробував взяти м’яч під контроль, але норвежці нав’язували боротьбу на кожній ділянці поля. Так у постійному протиборстві і пройшов перший тайм.

В другій половині зустрічі Ференцварош зумів забити ще один м’яч, знову асистував Ботка. Захисник Ференцвароша виконав подачу з правого флангу до штрафного майданчика. Узуні випередив центрального оборонця Мольде і пробив головою точнісінько під стійку – 0:2.

Фантастичний камбек Мольде

Та вже за декілька хвилин господарі поля зуміли відквитати один м’яч. Після подачі з кутового гравці Ференцвароша загубили у своєму штрафному майданчику Джеймса, який із декількох метрів потужно пробив просто у Дибуса. Голкіпер угорців не встиг зреагувати на цей удар – 1:2.

Помітно, що цей гол підбадьорив Мольде, і господарі поля понеслися відігруватися. І згодом їм це вдалося. Норвежці розігнали швидку атаку по правому флангу, після серії передач м’яч дійшов до Ейкрема, який в дотик з 11-ти метрів прошив Дибуса – 2:2.

Чудову нагоду вивести Мольде вперед змарнував Джеймс. Нападник господарів вийшов віч-на-віч з Дибусом, однак довго приймав рішення. Захисники встигли повернутися. Форвард звичайно пробив, але вже влучив у оборонця Ференцвароша.

Та свого гравці Мольде таки досягли. Після подачі зі штрафного Еллінгсен виграв повітря у гравців Ференцвароша і головою відправив м’яч у кут воріт – 3:2.

Підопічні Реброва кинулися виправляти ситуацію і зуміли заробити пенальті (Узуні влучив у руку захиснику). Виконувати одинадцятиметровий удар пішов Ігор Харатін. Українець розвів м’яч та голкіпера по різних кутах – 3:3.

Таким чином, Ференцварош залишає собі непогані шанси на вихід до групового етапу Ліги Чемпіонів.

Результати інших матчів плей-оф цього ігрового дня

Динамо у складному виїзному поєдинку вирвало перемогу у Гента з рахунком 2:1. За киян відзначилися Супряга та Де Пена. Також у цій зустрічі отримав травму гравець збірної України Роман Яремчук.

Олімпіакос вдома переграв кіпрську Омонію з рахунком 2:0. Тому грецький клуб почуватиметься впевненіше у виїзному матчі-відповіді.