Ліга Чемпіонів. Реал через фейли Варана знову програє Ман Сіті, а Ліон витримав натиск Роналду і беззубість Юве

Визначилися ще два чвертьфіналісти найпрестижнішого клубного євротурніру.

Манчестер Сіті після виїзної перемоги над Реалом видавався явним фаворитом перед матчем в Англії. Підопічні Хосепа Гвардіоли звично для себе добре контролювали м’яч, а коли мадридці намагалися розпочинати свої атаки, Містяни вмикали шалений пресинг.

Саме активна гра проти м’яча дуже швидко принесла англійцям успіх. Варан у власному штрафному майданчику затягнув з передачею, Жезус захисника Реала пограбував і викотив Стерлінгу на порожні ворота гостей – 1:0.

У паралельній зустрічі неочікувано пропустив Юве

Ліон пішов в атаку зусиллями Аура, якого, на думку рефері, своїм підкатом збив Бентанкур. Повтор показав, що гравець господарів зіграв у м’яч, але Фелікс Цваєр був невблаганний (можливо, вгледів порушення з боку Бернардескі). Депай пенальті впевнено реалізував – 0:1.

До перерви у Манчестері Реалу вдалося зіграти на слабкій ланці Сіті. Ліворуч у захисті господарів на полі з’явився Канселу, і саме з його зони прийшов гол. Родріго обіграв португальця на фланзі, навісив на лінію воротарського майданчика, де найспритнішим виявився Бензема. Французький форвард ударом головою рахунок зрівняв – 1:1.

В Турині на перерву команди теж пішли за рівного рахунку

П’янич пробив зі штрафного, а Депай ліктем зачепив м’яч – пенальті.

Одинадцятиметровий без проблем виконав Роналду, який поцілив у правий кут воріт Ліона – 1:1.

Після перерви Ювентус продовжив свою незрозумілу гру проти Ліона. Незрозумілу, бо італійці не могли здивувати гостей конструктивом, а покладалися лише на індивідуальну майстерність своїх гравців. Високий рівень такої майстерності знову підвердив Кріштіану Роналду. Португалець наважився на удар з дальньої відстані, і м’яч влетів у дев’ятку воріт французького клубу – 2:1.

Манчестер Сіті вдруге покарав Варана і Реал на 68 хвилині. Захисник мадридців незграбно відпасував на Куртуа, чим дуже добре скористався Жезус. Бразилець випередив бельгійського голкіпера гостей і пробив у площину воріт Реала – 2:1!

Манчестер Сіті переможний результат заслужено втримав, а в Турині розгорілася трагедія імені Пауло Дібали. Аргентинця кинули в бій виривати необхідний результат, але травма завадила талановитому футболістові допомогти своїм партнерам на полі. 10-ка Ювентуса у жахливому настрої споглядала гру в останні хвилини. Намагання Роналду витягнути чемпіонів Італії до чвертьфіналу були схвальні, але зусиль одного португальця цього вечора було замало. Ліон в 1/4 зіграє з командою Гвардіоли.