Ліга Чемпіонів. Стерлінг не забиває у порожні ворота, а Ліон соромить Манчестер Сіті

Мюнхенська Баварія дізналася суперника по півфіналу.

Сенсація 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів Ліон на своєму шляху до півфіналу зустрівся з Манчестер Сіті. Руді Гарсія приголомшив Хосепа Гвардіолу так, як це він зробив із вже екстренером Ювентуса Мауріціо Саррі.

Контраргументи проти Де Брюйне

Французи зробили ставку на гру від захисту і контргру через Аура, Депая і Токо Екамбі. Ліон у першій половині матчу вимкнув Де Брюйне (окрім моменту з класним пасом шведою на Стерлінга, котрому Лопеша з близької відстані переграти не вдалося  завдяки прекрасному підкату від Корне), який є основним центром розвитку атак Сіті.

Свій шанс номінальні гості отримали на 24 хвилині. Токо Екамбі отримав довгий пас від Марсала, з-під ніг форварда м’яч вибив Гарсія, але на підхоплені миттєво зреагував і одразу пробив Корне. Едерсон був у напівпозиції і трохи втратив ворота, чим вдало, пробивши точно у ближній кут, скористався івуарійський футболіст Ліона – 0:1.

У другому таймі Манчестер Сіті продовжив свій тиск на ворота команди Руді Гарсії. Свого англійська команда досягла на 69 хвилині. Стерлінг отримав м’яч у штрафному майданчику, на замасі прибрав Денаєра і викотив на удар Де Брюйне, котрий набігав. Бельгієць в один дотик пробив з-під Марсала точно у дальній кут воріт Лопеша – 1:1.

Ефект Дембеле

Віцечемпіони Англії побігли дотискати Ліон і поплатилися. Ляпорт обрізався в центрі поля, Какре відпасував на Аура, який своїм пасом вивів віч-на-віч з Едерсоном (варто відзначити пропуск м’яча від Токо Екамбі, який був в офсайді) Муссу Дембеле. Найкращий нападник французів цього сезону, щойно вийшовши на заміну, свій шанс не змарнував – 1:2.

Міг на 86 хвилині зрівняти рахунок Стерлінг, але після пасу від Жезуса прудконогий англієць з декількох метрів пробив повз порожні ворота Ліона – мегафейл зірки Сіті.

Photo by Franck Fife/Pool via Getty Images

Підопічні Руді Гарсії за таке марнотратство команду Гвардіоли покарали миттєво. Чергове перехоплення у центрі поля завершилося ударом Ауара. З пострілом капітана Ліона Едерсон впорався, але відбив м’яч просто на ногу Дембеле – 1:3.

Ліон продовжує свій сенсаційний поступ! Манчестер Сіті – знову невдаха у Лізі Чемпіонів.