Ліга Чемпіонів. Супергра українців виносить Лудогорець

Ференцварош продовжує свій шлях у Лізі Чемпіонів.

Після домашньої перемоги 2:1 над Лудогорцем команда Сергія Реброва завітала до Болгарії. У стартовому складі знайшлося місце всім трьом українським легіонерам угорського клубу. Харатін, Зубков і Ігнатенко були помітиними фігурами у першому тайму зустрічі, а особливо відзначилися перші двоє.

Зубков за 5 хвилин зумів зробити 2 гольові передачі! Спочатку півзахисник класно подав з кутового на дальню стійку воріт Лудогорця, де свою повітряну боротьбу виграв Ігор Харатін – удар в протихід голкіперу і рахунок відкрито! 0:1.

Vezetünk! 3-1 összesítésben! 💚

A post shared by Ferencvárosi Torna Club (@ftcofficial) on Jul 17, 2019 at 10:48am PDT

Господарі відповіли ударом зі штрафного від Марселіньйо, але м’яч після виконання від натуралізованого бразильця влучив у стійку.

Не встигли вболівальники на трибунах відійти від невдачі свого гравця, як Зубков знову показав, що може гідно замінити Івана Петряка. Півзахисник прорвався правим флангом і віддав до воротарського майданчика на Міхала Шкварку. Словак м’яч одним дотиком прийняв, а другим пробив у дальній кут воріт Лудогорця – 0:2.

Майже одразу болгари один м’яч відіграли. Терзієв відгукнувся на подачу з кутового і скоротив відставання у рахунку – 1:2.

Запахло камбеком на 28 хвилині першого тайму. Капітан Ференцвароша Ловренчич у своєму штрафному порушив правила і дав шанс Лудогорцю зрівняти рахунок. Пенальті взявся виконувати поляк Якуб Шверчок і схибив. Нападник переоцінив у собі Мілевського і пробив панєнкою – голкіпер угорців Денеш Дибус встиг впасти, піднятися і витягнути м’яч, який летів, здавалося, що вічність.

Другий тайм стартонув приголомшливо. Очікувалося, що Лудогорець кинеться в атаку, але розпочалося все з гола Ференцвароша. Токмак у стилі Євгена Коноплянки протягнув м’яч флангом, змістився в центр і пробив – рикошет від захисника і м’яч у сітці воріт Лудогорця, 1:3!

Заробивши комфортну перевагу, гості повністю віддали ініціативу Лудогорцю. Особливих нагод болгари, загалом, не створили, але забити все-таки змогли. Жоржиньйо навісив у штрафний майданчик Ференцвароша, де захисник угорців Хайстер зрізав м’яч у власні ворота – 2:3.

На 82 хвилині у зірки Лудогорця Косміна Моци (той самий, що виграв серію пенальті у Стяуа, вивівши Лудогорець у Лігу Чемпіонів в 2014 році) не витримали нерви і він прямою ногою пішов проти Зубкова. Арбітр одразу показав грубіяну червону картку, а українець, на щастя, обійшовся без травми.

Ференцварош перемагає і на крок наближається до своєї мрії – грати у групі Ліги Чемпіонів.