Ліга Чемпіонів. Трагедія Аталанти і перемога зі свистком для ПСЖ

Слідом за Лігою Європи стадія 1/4 стартувала і в Лізі Чемпіонів.

Руслан Малиновський і Кіліан Мбаппе залишилися на лавках запасних Аталанти і ПСЖ зі стартових хвилин чвертьфінального поєдинку.

Перший тайм можна впевнено назвати бенефісом марнотратства Неймара. Бразильський нападник мав три чудові нагоди відзначитися забитим м’ячем у воротах Спортьєлло, але щоразу свої виходи віч-на-віч із голкіпером Аталанти (під різними кутами) форвард завершував незрозумілими ударами (чи то передачами).

Поки лідер ПСЖ займався благодійністю на полі, Аталанта шукала свої моменти. На початку зустрічі класний шанс мав Хатебур, який після навісу від Гомеса пробивав головою – сейв Наваса.

Вдалішими атакувальні дії італійської команди були на 27 хвилині. Сапата намагався прорватися через центральну зону ПСЖ, Кімпембе у форварда бергамасків м’яч з-під ніг спробував вибити, але після рикошету від того ж Сапати м’яч потрапив до Пашалича. Хорват з меж штрафного майданчика пробив у дальній кут воріт Наваса – 1:0.

Після перерви на полі з’явилися і Руслан Малиновський, і Кіліан Мбаппе. Обидва футболісти вийшли на 60 хвилині, а на 74 француз міг рахунок зрівняти. Мбаппе вийшов віч-на-віч зі Спортьєлло і пробив у ближній кут – голкіпер ногою відбив м’яч після удару Чемпіона Світу.

Аталанта грамотно захищалася, і, здавалося, врятувати парижан може лише диво… І воно трапилося. Закидання у штрафний майданчик, незграбний удар Неймара, після якого м’яч у ворота переправив Маркіньйос – 1:1 на 90-тій хвилині зустрічі.

Минуло лише дві хвилини, і щастю ПСЖ не було меж. Неймар віддав пас у штрафний майданчик на Мбаппе, який уникнув офсайду і викотив на лінію воротарського, де Чупо-Мотінгу залишалося влучити у порожні ворота Аталанти – 1:2.