Ліга Чемпіонів. У Барселоні Манчестеру знадобиться ще одне диво

Після паризької сенсації підопічним Оле Гуннара Сульшера випав ще один непростий жереб. Барселона – якщо не найкраща команда у світі, то точно одна із, а її атакувальна ланка вселяє страх у будь-якого суперника.

Барселона розпочала матч у своєму стилі. Контроль м’яча і вибухові атаки зусиллями свіжих манчестерців спочатку нівелювалися. Червоні Дияволи зробили ставку на контргру.

Голів чекати довелося недовго. Мессі отримав м’яч у штрафному майданчику Манчестера і зробив класний навіс на дальню стійку, де Суарес чи то пробивав, чи то робив скидання, але пробив у дальній кут (невеликий рикошет від Люка Шоу допоміг м’ячу потрапити у сітку воріт). Арбітр спочатку гол не зарахував, зафіксувавши офсайд, але менш ніж за хвилину рішення своє змінив і вказав на центр поля (заслужено, адже, як показав повтор, офсайду не було) – 0:1.

План Сульшера треба було змінювати, адже поразка явно не влаштовувала Юнайтед цього вечора. Бажання і високий пресинг дозволили господарям відсунути гру від своїх воріт, але особливих моментів біля володінь Тер Штегена створювати не вдавалося.

На 35 хвилині Барселона ледь не упіймала Манчестер на контратаці. Суарес отримав м’яч у штрафному суперника і зробив скидання на Коутіньйо – м’яч після удару бразильця ногою відбив Де Хеа.

Найнеприємнішим епізодом для Барселони могла стати травма Мессі, але аргентинець зумів продовжити гру після зіткнення зі Смоллінгом, хоча його обличчя і отримало бойовий малюнок.

Photo by Michael Regan/Getty Images

Найкращий шанс у першому таймі у господарів мав Далот. Півзахисник із лінії воротарського майданчика не зумів пробити по воротах (зробив щось схоже на скидання) після навісу Рашфорда.

По перерві гра на Олд Траффорд заспокоїлася. Перший по-справжньому гострий момент створила Барса. Семеду віддав класну передачу на Суареса, але вихід віч-на-віч під кутом уругваєць завершив сильним і неточним ударом повз ближній кут.

Манчестеру дуже важко давалися атаки і найнебезпечнішими могли стати стандарти. Штрафний із перспективної позиції виконував Рашфорд, але, як і в першому таймі, англієць пробив неточно.

Найскромніший на гольові нагоди матч 1/4 Ліги Чемпіонів завершився з одним голом у виконанні Люка Шоу. 0:1 – Манчестер Юнайтед має створити ще одне диво, щоби команду Сульшера побачили у півфіналі найпрестижнішого євротурніру.