Ліга Чемпіонів. Уругвайці Атлетико обіграли Ювентус

Вивіска матчу, яка могла б прикрасити навіть фінал Ліги Чемпіонів — Атлетико — Ювентус. Але цим командам судилося зустрітися вже на стадії 1/8 фіналу.

Поєдинок із дуже цікавими протистояннями. Роналду повернувся до Мадрида, Манджукич вийшов грати проти своєї колишньої команди і Мората, який декілька років грав за туринців. Топові протистояння у топовому матчі.

Перший небезпечний момент створив Роналду. Португалець дуже потужно пробив зі штрафного метрів з 30-ти. М’яч хоч і летів по центру воріт, але сила була такою, що Облак не без проблем перевів м’яч на кутовий.

Із відповіддю Атлетико не забарився. Томас взяв приклад з Кріштіану та показав свою міць у дальньому ударі з центральної зони. Вийшло непогано, але і в Ювентуса на воротах стоїть класний воротар. Щенсни впевнено впорався з ударом.

Мадридці були господарями і по грі. Традиційно, вони організовували миттєві контратаки завдяки Грізманну та Дієго Кості. Останній ще й встигав робити свою іншу роботу: розмовляти з арбітром, симулювати та провокувати суперників. Саме Коста підігрівав емоції цього матчу.

Ну а що Ювентус? Туринці впевнено виглядали в обороні, а от підтримка у центрі поля та в атаці була трохи пасивною. Ювентус доходив до штрафного майданчика мадридців і немов зупинявся перед стіною.

Результат першого тайму — це продовження нульових нічиїх матчів вівторка Ліон — Барселона та Ліверпуль — Баварія.

На початку другого тайму Атлетико мав виходити вперед. Грізманн у центрі поля вирізав космічну передачу на Косту, іспанець втік від захисника і вийшов віч-на-віч із Щенсним. Як нападник не попав у ворота, не скаже навіть він сам.

Майже одразу, мадридці мали ще один стовідсотковий момент. Грізманн зміг пройти повз оборонців туринців та перекидував Щенсного — поперечка зіграла за гостей.

Атлетико забив на 73-й хвилині, але арбітр після відеоповтору відмінив гол Морати. Нападник влучно пробив головою, але при цьому, у боротьбі штовхнув у спину К’єлліні.

А от наступне взяття воріт на 78-й хвилині вже було зараховано. Під час подачі з кутового Хіменес опинився у потрібному місці, поборовся з Бонуччі та пробив низом по центру — 1:0 мадридці повели у рахунку.

За декілька хвилин знову настав час уругвайських захисників Атлетико. І знову стандарт, і знову підбір виграли мадридці. Цього разу, вже Годін вколотив м’яч у ворота з гострого кута, зачепивши при цьому Роналду — 2:0. Ветеран мадридців забив з-під Кріштіану і одразу побіг святкувати до своїх вболівальників, які увесь матч кричали португальцеві “заплати податки”. Символічно.

Ювентус перед самим фінальним свистком мав декілька непоганих моментів, але треба бути відвертими — туринці не награли на забитий м’яч.