Ліга Чемпіонів ваших мрій. Переможний VAR Тоттенгема над Ман Сіті

Манчестерський поєдинок між Сіті і Тоттенгемом схожий на американський блокбастер.

Після мінімальної поразки у Лондоні, господарі не стали відкладати справу у довгу шухляду і вже на 4 хвилині вийшли вперед. Стерлінг отримав пас від Де Брюйне, змістився в центр і класним обвідним ударом вразив дальній кут воріт Льоріса – 1:0.

Не встигли господарі нарадітися швидкому голу, як рахунок вже став рівним. Сон класно пробив з-за меж штрафного майданчика, впіймавши Едерсона на протиході – 1:1.

Вболівальники на Етіхад Стедіум ще не усвідомили, що додаткового часу вже не буде, а рахунок на табло став 2:1 на користь гостей. Сон покарав Ман Сіті, а особливо Ляпорта, за серйозну помилку. Удар корейця не залишив шансів голкіперу Містян.

Шок-контент продовжився на 12 хвилині. Агуеро класним пасом знайшов Бернарду Сілву: удар португальця + невеликий рикошет = 2:2 на табло.

Щоби вболівальникам було не мало, Стерлінг ще до перерви оформив дубль. Для моторного англійця все зробив Де Брюйне, який віддав передачу вже на порожні ворота (кут був гострим для вінгер, але на такому рівні такі моменти треба реалізовувати, що Стерлінг і зробив) – 3:2.

Більше в першому таймі глядачі голів не побачили, хоча Сон і був близьким до свого хет-трика. М’яч після удару корейця пройшов біля самісінької стійки воріт Манчестер Сіті.

Після перестрілки в першій 45-хвилинці твіттер аккаунт Манчестер Сіті запитував “Всі в порядку?”

Другий тайм розпочався із двох шансів Де Брюйне. Спочатку бельгієць змарнував небезпечний штрафний, пробивши вище воріт. А згодом набагато кращий удар зіркового півзахисника у класному стрибку потягнув Льоріс.

Тоттенгем відповів класним моментом у Льоренте. Іспанський напаник головою пробивав із 8 метрів, але Едерсон свою команду врятував.

Такий необхідний для Манчестера м’яч був забитий в наступній атаці. Де Брюйне прорвався до штрафного майданчика і неординарним пасом вивів Агуеро віч-на-віч з Льорісом. Аргентинець не став зближатися з голкіпером і розстріляв ближній кут воріт Тоттенгема – 4:2.

Раділи господарі 13 хвилин, поки Льоренте не зробив рахунок 4:3. Іспанець стегном замкнув подачу з кутового (можливо, м’яч зачепив зовсім трохи руку гравця). Чекир повтор подивився, але все одно вказав на центр поля.

Вболівальники Сіті взялися за голови на 85 хвилині. Класний пас Фернандіньйо, скидка від Сане і Гюндоган з декількох метрів вдарив вище воріт.

Але розв’язка сталася вже в доданий час. Манчестер Сіті забив, і весь стадіон поринув в екстаз, який одним свистком і піднятою рукою вбив Чекир. Відеоасистент  підказав головному арбітру про офсайд. Дуже не пощастило Бернарду Сілві, м’яч зрикошетив від нього і потрапив до Агуеро, який був у положенні поза грою.  Пас, здавалося переможний удар Стерлінга, неймовірна радість Гвардіоли і розпач Почеттіно. Але все кардинально змінилося за хвилину…

Технології допомогли одному із найбільших їхніх критиків (Почеттіно) вийти в свій перший у житті півфінал Ліги Чемпіонів. А там на лондонців вже чекає гроза фаворитів – Аякс.