Ліга чемпіонів. Зачарована Баварія у шаленому матчі вилітає від ПСЖ. Челсі переступає через Порту. ВІДЕО

Футбол найвищого рівня у Парижі

Марнотратство ПСЖ

ПСЖ за перший тайм домашнього поєдинку з Баварією міг забивати щонайменше п’ять разів! Мюнхенці раз-по-раз страждали від креативних та реактивних Неймара з Мбаппе. Але господарі поля після виїзду до Німеччини заразилися на вірус “марнотратства”, який у першому матчі 1/4 Ліги чемпіонів підкосив саме команду Ганса-Дітера Фліка.

Вже до 10 хвилини вболівальники змогли оцінити невлучність парижан (Мбаппе на 3 хвилині пробив повз дальню стійку воріт гостей) та феноменальність гри Ноєра. На 10 хвилині голкіпер мюнхенців з близької відстані відбив удар Неймара.

Кволі спроби Баварії і нові супершанси ПСЖ

Баварія намагалася загрожувати воротам Наваса, але удари з-за меж штрафного майданчика господарів від Сане та Кімміха були неточними.

Здавалося, гол назріває, коли ПСЖ збільшив тиск на ворота гостей і створив декілька супершансів. Спочатку Неймар з меж штрафного майданчика Баварії пробивав у ближній кут воріт Ноєра – сейв голкіпера мюнхенців. Минуло ще декілька хвилин і той же Неймар після класних індивідуальних дій вицілював у дальню дев’ятку воріт суперника – поперечка прийняла на себе м’яч.

Свою феєричну невдачу Неймар на 39 хвилині продемонстрував ще раз, змарнувавши черговий супершанс. Мбаппе викотив бразильцеві під удар, а тому треба було лише просто поцілити повз Ноєра. Неймар пробив повз воротаря Баварії, але влучив точно у стійку воріт гостей!

Гол гостей

За марнотратство команду Почеттіно мюнхенці покарали на 40 хвилині. Девіс прострілив у штрафний майданчик парижан, Мюллер скинув під удар Алабі і той без роздумів пробив. Навас удар австрійця відбив, але першим на добиванні опинився Чупо-Мотінг, який протиснув оборонців ПСЖ і головою пробив у сітку воріт господарів – 0:1!

Після перерви нефарт паризького клубу тривав

На 52 хвилині Мбаппе знайшов у штрафному майданчику Баварії Ді Марію, аргентинець прокинув захисників і віддав передачу на Неймара, якому треба було лише переправити м’яч у сітку воріт Ноєра. Прикрість для бразильця – Неймар на мить не встиг до м’яча.

Фінал для чинного чемпіона

На 78 хвилині ПСЖ нарешті забив зусиллями Мбаппе, який реалізував вихід віч-на-віч з Ноєром після пасу від Неймара. Проте порадіти зірці збірної Франції не дав свисток арбітра зустрічі Даніеле Орсато, асистент якого зафіксував офсайд у нападника господарів.

Баварія відповіла нагодою Сане. Вінгер мюнхенців обіграв Баккера і прострілив на дальню стійку. Ідею німця ніхто не прочитав, і м’яч пройшов у небезпечній близькості біля воріт Наваса.

Останні хвилини мали перетворитися на навалу команди Фліка, але Баварії організувати ще одну результативну атаку не вдалося. Загальні 3:3 і прощання німецької машини з Лігою чемпіонів!

В іншому поєдинку ігрового дня Челсі мінімально поступився Порту. Португальці свій м’яч забили вже у компенсований до другого тайму час. Неймовірний удар вдався іранцю Мехді Таремі. Тож шансів на ще одну результативну дію у номінальних гостей не було – 0:1.

Лондонці за сумою двох матчів перемагають з рахунком 2:1 і проходять до наступного етапу змагань.