Домашня сторінка Ексклюзив Ліга Європи: Динамо заплатить за поведінку фанатів

Ліга Європи: Динамо заплатить за поведінку фанатів

2 читачів онлайн
0
6,832

За нашою інформацією, матч Динамо із Челсі на НСК Олімпійський відбудеться із вболівальниками. Але відомо, що футбольний клуб Динамо змушений буде сплатити штраф за неналежну поведінку своїх фанів на домашньому матчі із Олімпіакосом. Домашня перемога над греками принесла динамівцям омріяну путівку в 1/8 Ліги Європи. Справа в тому, що фани біло-синіх використовували піротехніку на секторах стадіони, зокрема фаєри. Як відомо, будь-які піротехнічні засоби заборонені на футбольних аренах.

Фото WBC Ультрас Динамо

Раніше стало відомо, що комітет УЄФА відкрив дисциплінарне провадження проти київського Динамо. Найголовніша причина цього те, що динамівські фани під час матчу з Олімпіакосом палили фаєри. Комітет УЄФА прийме рішення щодо матчу Динамо – Челсі вже найближчим часом, але за нашою інформацією  матч все-таки відбудеться з вболівальникам.

Нагадаємо, матч Ліги Європи Динамо – Олімпіакос напередодні назвали таким, що має високий ступінь виникнення безладів. А в Піреї динамівські фани постраждали від неадекватних дій місцевої поліції та ультрас Олімпіакоса. 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…