Ліга Націй. Друга нічия німців і лідерство валлійців. Усі результати ігрового дня

Збірна України зіграла другий матч цьогорічної Ліги Націй. Іспанці безжально розбили нас ще у першому таймі. Серед інших дев’яти протистоянь ігрового дня відзначимо другу нічию Бундестім.

Усі результати дня: Ліга А. Група 4

Іспанія – Україна 4:0

Швейцарія – Німеччина 1:1 (На м’яч Гюндогана у торкання з-за меж штрафного майданчика на 14 хвилині господарі відповіли контратакою з голом Відмера у середині другого тайму)

Ліга В. Група 3

Угорщина – Росія 2:3

Сербія – Туреччина 0:0 (Господарі з 49 хвилини грали у меншості після вилучення Коларова)

Ліга В. Група 4

Вельс – Болгарія 1:0 (Валлійці виграли завдяки голу головою 19-річного оборонця Нето Вільямса на 90+4 хвилині. Це друга поспіль мінімальна перемога команди Раяна Гіггза)

Ірландія – Фінляндія 0:1