Ліга Націй. Гол Родрігеса, чари Мбаппе і відскок Англії. Всі результати ігрового дня

У Лізі Націй тривають поєдинки першого кола. Відтепер у боротьбу вступили чинні чемпіони турніру – збірна Португалії. По чотири матчі відбулися у Лігах А та С. Один поєдинок пройшов у Лізі D.

Усі результати дня: Ліга А. Група 2

Ісландія – Англія 0:1 (В обох команд по вилученню, і обидві пробивали пенальті на 90+. Стерлінг на 90+1 забив по центру, а Б’ярнасон на 90+3 не влучив у дев’ятку)

Данія – Бельгія 0:2 (Дріс Мертенс – асист плюс гол)

Ліга А. Група 3

Португалія – Хорватія 4:1

Швеція – Франція 0:1 (Мбаппе фантастично красиво забив наприкінці першого тайму у ближній кут з гострого кута з метра від лицьової лінії. На 90+5 пенальті не реалізував Антуан Грізманн)

Ліга С. Група 1

Азербайджан – Люксембург 1:2 (динамівець Жерсон Родрігес відіграв увесь матч і реалізував вирішальний пенальті на 72 хвилині)

Кіпр – Чорногорія 0:2