Ліга Націй. Крах російської бездарності проти Сербії та вольова перемога Нідерландів у Польщі

Останній день групового етапу Ліги Націй пройшов, на жаль, без України

Збірна Росії, мабуть, дуже надихнулася “подвигом” Німеччини у поєдинку з іспанцями, тому вже у першому таймі матчу із Сербією підопічні Черчесова влаштували справжній концерт у власному штрафному майданчику. Росіяни напропускали майже все, що створили господарі поля! Радоньїч, Влахович і двічі Лука Йович ще до перерви встигли присоромити гостей зі сходу – 4:0. Варто відзначити нападника Реала, який, попри свою скандальність, показав майстерність, двічі забивши ударом головою.

Після перерви Младенович добив росіян, які навіть із 5-ма замінами не змогли забити бодай один м’яч у цій грі – 5:0.

Суперники збірної України по Євро по-різному зіграли свої матчі. Нідерланди в Польщі пустили одну контратаку від Каміла Юзвяка, але після перерви з пенальті зусиллями Депая рахунок зрівняли, а на 84 хвилині Вейналдум вирвав перемогу для гостей – 1:2.

Австрія ледь не зазнала катастрофи вдома у матчі з молодіжною командою Норвегії. Голланд і Ко не змогли зіграти через випадок коронавірусу в команді, тому на матч Ліги Націй відправили молодіжний складі і ті билися, як справжні вікінги. Гаяс Захід забив першим, але Грбич у компенсований до другого тайму час врятував свою команду – 1:1.

Результати решти матчів дня у Лізі Націй:

Ліга А, група 1:

Боснія і Герцеговина 0:2 Італія

Польща 1:2 Нідерланди

Італія виходить до фіналу чотирьох, а боснійці вилітають до дивізіону В.

Ліга А, група 2:

Англія 4:0 Ісландія

Бельгія 4:2 Данія

Бельгійці поборються за трофей Ліги Націй, ісландці не здобули жодного очка…

Ліга В, група 1:

Австрія 1:1 Норвегія

Північна Ірландія 1:1 Румунія

Наш суперник на Євро-2012 підвищується у класі, ірландці падають у нижчий дивізіон.

Ліга В, група 2:

Ізраїль 1:0 Шотландія (За господарів єдиним голом відзначився півзахисник Шахтаря Манор Соломон)

Чехія 2:0 Словаччина

Чехи виходять до Ліги А, Словаки опускаються до дивізіону С.

Ліга В, група 3:

Сербія 5:0 Росія

Угорщина 2:0 Туреччина (Угорці виграють групу і піднімаються в Лігу А)

Угорці виграли групу, а турки її програли.

Ліга В, група 4:

Ірландія 0:0 Болгарія

Вельс 3:1 Фінляндія

Вельс йде на підвищення, болгари – на пониження.

Ліга С, група 2:

Вірменія 1:0 Північна Македонія (Вірмени підвищуються)

Грузія 0:0 Естонія (Естонія вилітає)

Ліга С, група 3:

Греція 0:0 Словенія

Косово 1:0 Молдова

Словенія проходить до Ліги В, Молдова з одним набраним очком – до Ліги D.

Ліга С, група 4:

Албанія 3:2 Білорусь (Перемога господарів допомогла команді вирвати у білорусів путівку у Лігу В)

Казахстан 1:2 Литва (Тут господарі вилітають до дивізіону D)