Ліга Націй. Швеція стає свідком величі Роналду, а французи повторюють фінал Чемпіонату Світу

У Франції повторили фінал Чемпіонату Світу 2018 року.

Франція – Хорватія

Хорвати після нищівної поразки від Португалії були явними аутсайдерами у зустрічі з Францією. Проте, саме підопічні Златко Далича забили першими у паризькому повторенні фіналу Чемпіонату Світу 2018 року. М’яч після подачі з кутового потрапив до Ловрена, який на замасі прибрав Ернандеса і з-під Сіссоко пробив точно у дальній кут воріт Льоріса – 0:1.

Французам не вдавалося намертво перехопити ініціативу, але перед самою перервою стався переворот! Марсьяль розігнав атаку, обігрався з Бен Йеддером і відпасував на порожні ворота для Грізманна – 1:1.

У компенсований до першого тайму час господарям відверто пощастило. Марсьяль після пасу від Бен Йеддера поцілив у стійку, м’яч від каркасу воріт відлетів у Ліваковича і закотився у ворота – 2:1.

Після перерви у хорватів майже одразу спрацювала заміна. Брекало, скориставшись класним пасом Ковачича, вийшов віч-на-віч з Льорісом, трохи загальмував, але прибрав захисника і пробив точно у кут воріт Франції – 2:2 на 55 хвилині!

Трималася рівновага недовго. Ловрен не був би собою, якби відіграв матч проти сильного суперника безпомилково. Новоспечений одноклубник Ракицького проспав Упамекано, який подачу Грізманна перетворив на забитий м’яч – 3:2.

Добив Хорватію Жиру з пенальті. Брозович зіграв рукою, а нападник Челсі з одинадцятиметрової позначки переграв Ліваковича – 4:2.

Швеція – Португалія

Португалія продовжує своє домінування у Лізі Націй. Кріштіану Роналду феєрично повернувся після травми, відзначившись дублем у поєдинку зі Швецією. Нападник став лише другим футболістом, який забив 100 і більше м’ячів за збірну (поки що рекорд належить іранцеві Алі Даеї – 109 голів). Португалець вже має 101 гол у своєму активі.

Гол зі штрафного у ворота шведів – ювілейний для Роналду у збірній😎👏 100 голів у 165 матчах🔥 Для абсолютного світового рекорду у португальця ще є час і можливості⚡ (109 м'ячів в іранця Алі Даеї) #футболхаб #роналду #рекорд #португалія #ліганацій #ronaldo #nationsleague #record #100 #hundred #footballhub #portugal #porswe

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Sep 8, 2020 at 12:46pm PDT