Ліга Севільї! Іспанці у надзвичайно результативному фіналі карають кривдника Шахтаря

Ліга Європи отримала нового володаря Кубка. 5-разовий переможець турніру Севілья зустрічалася з Інтером, який востаннє грав у фіналі єврокубків у 2010-му. Тоді міланці у вирішальному матчі Ліги Чемпіонів здолали Баварію.

Голом на гол

Антоніо Конте випустив той же склад, що і на матч із Шахтарем. В іспанців відбулася зміна нападника. Замість Ен-Несірі попереду вийшов автор переможного гола у півфіналі Де Йонг. Андалусійці спробували одразу притиснути суперника, але отримали швидку контратаку на 4-й хвилині матчу. Лукаку опинився сам проти Дієго Карлоса. Бельгієць прокинув собі м’яч на хід, виграв позицію і захисник Севільї спершу намагався руками зупинити суперника, а потім у межах штрафного наступив Лукаку на ногу. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Лукаку.

Ромелу забив у 11 матчі Ліги Європи поспіль і загалом 34 м’яч в сезоні за Інтер. Бельгієць повторив рекорд легендарного Роналдо сезону 97/98 років. Але Севілья відігралася дуже швидко. Не минуло і десяти хвилин, як Навас подав із правого флангу, Де Йонг випередив Годіна і показав, чому саме він вийшов у старті – 1:1. За нічийного рахунку стався суперечливий епізод. М’яч після удару Барели влучив у руку Дієго Карлосу, який перебував у штрафному майданчику, але рефері пенальті не призначив.

Дуже результативний і насичений старт матчу змінився на дуже в’язкий футбол до середини тайму. Аж поки Севілья не заробила штрафний. Банега виконав подачу, яку замкнув Де Йонг – 2:1 на користь іспанців. Відзначимо філігранний навіс аргентинського півзахисника і те, як до подачі Люк Де Йонг скористався блоком від партнера по команді і в момент удару перебував без опіки.

Однак, команди взяли за правило швидко відігруватися. Лукаку знову опинився на газоні після фолу Дієго Карлоса. Брозович подав у штрафний майданчик, а Годін відправив м’яч у ворота. У компенсований до першого тайму час іще один шанс забити мали іспанці. Банега виконав стандарт, а Окампос виграв повітря і пробив головою – Ханданович упорався з ударом.

Нещастя Лукаку

На старті другого тайму команди обмінювалися напів моментами, а ось найкращий шанс забити змарнував Лукаку. Барела вивів форварда практично віч-на-віч із власної половини поля. Ромелу виграв у швидкосі в захисників, але не пробив Боно. Далі неприємність спіткала іспанців. Через травму поле залишив один із лідерів атаки Окампос. За відсутності Лукаса Окампоса взявся забивати центрбек Дієго Карлос. Бразилець підключився на стандарт і забив ударом через себе, з рикошетом від Лукаку, що фактично переправив м’яч у власні ворота. 3:2 – так Дієго Карлос виправився за усі свої помилки в обороні.

Інтер пішов відігруватися, але створювати моменти у позиційній атаці команді Конте було надзвичайно важко. Лише одного разу міланці були близькими до гола. Мозес ледь не заштовхав м’яч у ворота Севільї, однак свою команду на лінії воріт врятував Кунде. Міг перевести гру в додатковий час Кандрева. Півзахисник в один дотик пробивав після прострілу із флангу, але знову кіпер Севільї був на висоті.

Врятуватися від поразки у фіналі Інтер так і не зміг. Севілья перемагає 3:2 і виграє свій шостий із шести фіналів Кубка УЄФА/Ліги Європи.

Читайте також: Перший офіційний матч Динамо з Луческу: Олімпік не витримав тиск оновлених киян і Без ВАР, але з трьома пенальті. Шахтар тринькає свої нагоди, але долає Колос