Ліга Європи. Арсенал перемагає Наполі в 2 м’ячі, а міг у 5

Ліга Європи для лондонського Арсенала – це ще один шанс потрапити до Ліги Чемпіонів.

Наразі в АПЛ Гармаші йдуть п’ятими (в ЛЧ проходять перші 4 команди), тому на матч 1/4 Ліги Європи проти Наполі Унаї Емері виставив свій найсильніший склад.

У першому таймі на Емірейтс грала одна команда і, на щастя для англійських вболівальників, це був Арсенал. Лондонці раз за разом підступалися до воріт італійських гостей, тому не дивно, що перший м’яч був забитий вже на 14 хвилині. Швидку атаку (максимум 2 дотики у кожного) у виконанні Озіла, Ляказетта і Мейтланда-Найлза точним ударом повз голкіпера Наполі Мерета завершив Аарон Ремзі – 1:0.

Арсенал продовжив контролювати гру, але другий гол вийшов не типовим для команди Емері. Торрейра перехопив м’яч у центрі поля, протягнув його до штрафного майданчика, де на замасі прибрав Руїса і з лівої пробив – рикошет від Кулібалі і рахунок на табло вже 2:0.

Арсенал продовжував створювати і дивом не збільшив свою перевагу до перерви. Ляказетт, Обамеянг і Ремзі могли  забивати, але комусь не вистачило влучності (Ляказетт взагалі махнув повз м’яч із вигідної позиції), а комусь просто не вдалося пробити голкіпера гостей Мерета.

Наполі показало, що присутнє на полі лише на 45 хвилині. Кальєхон класно відкрився на фланзі, отримав зручний пас і віддав в район одинадцятиметрової позначки на вільного Інсіньє, який зі зручної позиції запустив м’яч набагато вище воріт Чеха.

Анчелотті поговорив з підопічними у перерві і на другий тайм Наполі вийшов зарядженим. Заряду неаполітанців вистачило на перші 15 хвилин. За цей час Інсіньє встиг забити з офсайду (арбітр порушення помітив), а Кулібалі потривожив спокій Чеха ударом головою після кутового. Арсенал відповів супермоментом Ремзі, але Мерета удар валлійця потягнути зумів.

Матч не міг не радувати незалежних вболівальників футболу, адже моменти були обопільні. В Арсенала міг ховати гостей Мейтлан-Найлз – удар молодого англійця дивом відбив Мерет, який цього вечора був найкращим у складі гостей. А у Наполі вбивчу нагоду згаяв Зелінський (не Зеленський), який із декількох метрів відправив м’яч вище воріт, змарнувавши класний пас Інсіньє.

Переплюнути “подвиг” Зелінського взявся Ремзі. 8 номер господарів із семи метрів запустив м’яч на орбіту Землі, змусивши всіх на стадіоні схопитися за голову.

Останній момент у матчі втратив Обамеянг, який змарнував вихід віч-на-віч із Меретом, пробивши повз ворота.

Арсенал перемагає Наполі у два м’ячі, а міг і в усі п’ять. Реалізація підопічних Емері може зіграти з ними злий жарт, якщо у матчі-відповіді Наполі здійснить камбек.